2737
2739
من قرار قوده امروز پریود بشم، فردا عازم مکه هستم، دارم قرص ال دی مصرف میکنمکه پریود نسم و از سه روز پیش به دستور پزشک مصرف قرص رو به روزی دوتا افزایش دادم اما الان سه چهار روزیه که لکه بینی دارم و خیلی نگرانم حکم احکام طواف و نماز من چی میشه اونجا؟ خیلی نگرانم نکنه باطل بشه همش و نتونم برم مسجدالحرام توروخدا اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنه دارم دق میکنم دکترم نیست این ایام عید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ففر جان از یکی از خانمهایی که تو کاروانتون هستن بپرس زیارتت قبول باشه میرین مکه اتماس دعا
رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا
2740
نگران نباش عزیزم انجا دکتر هست من دیدم کسایی را انجا لکه بینی داشتن یا پریود میشدن میرفتن آمپول می زدن مشکلشون حل میشد ولی به نظر من همین الان پاشو برو دکتر یا بیمارستان مشکلتو بگو و همین جا حلش کن چون حیفه اونجا وقت را ازدست بدی

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

2706