2733
2734
پگاه نویسنده اسطوره یه رمان دیگه نوشته به اسم مومیایی
نمیدونم فایل کاملش برای دانلود هست یا نه اما میگن قشنگه
نبض تپنده هم خوبه
زیتون هم نوشته ی beste ، نویسنده ی بانوی قصه هست
اونم خوب بود
به هر فصلی غمی، هر صفحه ای انبوه اندوهی، #وطن جان! خسته ام😔 پایانِ خوبِ داستانت کو؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم بر باد رفته و غرور و تعصب را خوندم و خیلی خوبه اما کتاب های عباس معروفی هم جز کتاب های معروف دنیاست و ایشان چندین جایزه بابت کتاب هاش دریافت کردند. سمفونی مردگان که جایزه ادبیات جهانی را برده سال بلوا که یه رمان عاشقانه و یک سبک نویسندگی منحصر به فردی داره من تا حالا 12 جلد از کتاب سال بلوا را خریدم و به دوستانم هدیه دادم ایشون یک سری رمان های دیگه هم داره که تو ایران چاپ نشده اما فایل اش تو اینترنت هست. مثل تماما مخصوص و فریدون سه پسر داشت من کتاب اسطوره را هم خوندم و با توجه به نویسنده اش که کاملا ناشناس بوده در نوع خودش بی نظیره کتاب قتل کیارش را هم می تونی از اینترنت جستجو کنی . یه رمان جناحی و عاشقانه است
اینجا به جز دوری تو چیزی به من نزدیک نیست
اما پیشنهاد می دهم 2 کتاب از مسعود بهنود را بخونی این دو تا کتاب هم فایل اینترنتی اش هست امینه و خانوم این دو کتاب سرگذشت زنان قاجار هست امینه اولین زن قاجار و مادر بزرگ اقا محمد خان و فتحعلی خان قاجار و خانوم اخرین زن از نسل قاجار که سرنوشت جالبی داشته من این دو کتاب را خیلی دوست دارم
اینجا به جز دوری تو چیزی به من نزدیک نیست
2731

رمان خیلی خوندم ولی بانوی قصه رو خیلی دوست دارم اینا هم رمان های بسسسیار خوبی ان پیشنهاد میکنم حتما بخونیشون امیدوارم ازشون لذت ببری☺من که خیلی دوسشون دارم😍😍

رمان طلاهای این شهر ارزانن❤❤❤❤

قبل از شروع❤❤❤

ایستاده در غبار❤❤❤❤

فصل بادبادک❤❤

هیچ وقت دیر نیست❤❤❤❤❤

زنانه یا مادرانه❤❤❤

تنها نیستم❤❤

کوچ❤❤❤

طلوع از مغرب❤❤

به من بگو لیلی❤❤

روشنایی مثل آیدین❤❤

زندگی خصوصی❤❤