2737
2739
عنوان

گند زدم بنظرتون؟ اسکرین شات ص اول

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 76 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بایدم بیاد انتظارشو نداشت همچین جوابی بدی🤣🤣🤣🤣🤣

اخه میدونه من حساسم رو این چیزاها😂 با دم شیر بازی میکنه 

الان نمیدونم برم بهش بگم کشتیات غرق نشه حالا یا نه بمونه ماه بعد دوباره حرصش بدم 

2731
این دیگه خیلی خوب بود اسی😂 دمت گرم😂🤝

قربانت 😂 یسری اسکرین شات از قبل داشتم پاک شده وگرنه اونارم میذاشتم برات ببینی چه عذابی میکشه از دست من این بنده خدا🤦🏻‍♀️🥲😂

اخه میدونه من حساسم رو این چیزاها😂 با دم شیر بازی میکنه  الان نمیدونم برم بهش بگم کشتیات غرق ...

بهترین کار و کردی🤭گزینه دو🤣🤣🤣

اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖🏿 
2740
دیگه وقتی اونجوری گفتی چرا بعدش هی خنده بی دلیل فرستادی؟ببخشید شاید واقعا منظورت این نباشه اما این د ...

نمیخواستم فکر کنه از دستش ناراحت شدم ...فقط حساب کار دستش بیاد دیگه نگه کافیه 😶😂 

عاالی بود

هر ماه با خاک یکسانش کن

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊
2706