2737
2734
دوستای عزیز سلام. اگر شما هم مثل من دوس دارید که امسال در کنار همدیگه یه تولد به یادموندنی برای عزیزای دلمون بگیریم پس لطفن فعال باشید تا زود به نتیجه برسیم و مث پارسال تو خواب زمستونی نمونیم. فرصتمون کمه ها!
امروز 22 بهمن هست. فک می کنم باید هر تصمیمی که می گیریم تا آخر بهمن نهایی بشه . در موارد زیر باید تصمیم بگیریم:
1. مکان جشن
2. زمان جشن( روز و ساعت)
3.شکل جشن (مادر و بچه یا مادر و پدر و بچه)
4.برنامه هایی که می خوام( عکس، فیلم، موسیقی،.
5. هزینه.
و دیگه شما بگید اگر چیزی هست
http://www.happyhouse.ir/birthday.html
این سایت هپی هاوس اقدسیه ست، خیلی از بچه های نی نی سایت و از جمله بهمنی ها اونجا تولد گرفتن و راضی هستن. اینجا به نظرم یه گزینه خوب هست.
و دیگه؟ نظری دارید؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
آسیه جون اگه جمعه باشه که عالیه،ظهر به بعد هر زمانی باشه خوبه،اگه روز دیگه ای باشه هم تا جایی که بتونم سعی میکنم هماهنگ کنم که حتماً بیایم،فقط ١٢،١٣و ١٤ اسفند نمیتونم،هزینه ش تا ١٠٠ تومن ok هست،فیلم و عکس هم باشه خیلی خوبه چون یادگاری برامون میمونه،پذیراییش هم بجز کیک تولد بچه ها خیلی برام مهم نیست،بیشتر خوش گذشتن به خودمون و بچه ها برام مهمه،در مورد بودن پدر ها هم نظر جمع هرچی باشه موافقم،بجز جمعه ها همسرم روزای دیگه ممکنه نتونه بیادکه ایرادی هم نداره و ناراحت نمیشه،با مکانش هم ١٠٠درصد موافقم
2740
بچه ها ما اصلن وعده ی غذایی نگرفتیم درواقع بیشتر اون سه ساعتو به بازی و شیطنتو بریدن کیک و فوت کردن شمع گذروندن بچه ها. پذیرایی پاپ کرن و اب میوه البته خیلی خوب بود چون خوراکی بچه ها یه دست بود و دعواشون نشد
فیلم و عکس ولی حتمن بگیرین یادگاریه خوبیه.
آسیه جوووونم ممنون به خاطر همتت و امیدوارم امسال دیگه بتونیم کنار هم ساعت های خوبی رو برایِ بچه ها مهیا کنیم.
من فقط با عکس و فیلم و یه خوردنی ِ خیلی کوچیک و البته کیک تولد موافقم. روز پنج شنبه نمیتونم بیام چون تمام پنج شنبه ها سرکار هستم و با اوضاع ترافیک نمیتونم خودم رو برسونم. ولی جمعه خوبه و وسط هفته هم میتونم روز کاریم و تغییر بدم.
هزینه هم تقریبا برام مهمه به نظرم تا 50 هزار تومن معقوله ولی حالا یکمی بالا پایینش مهم نیست . (ملی جون که گفت تقریبا 60 هزار تومن شده یعنی هر نفر جداگانه؟ یا مادر و بچه با هم؟
بودن باباها هم اگه هزینه اضافی نداشته باشه موافقم ولی در غیر این صورت اگه هزینه زیادی بخواد ترجیح میدم خودمون باشیم .

بازهم خیلی ممنونم به خاطر تلاشت و اگه تعدادمون بیشتر بشه فکر کنم تو هزینه ها خیلی اثر داره در غیر این صورت با تعداد 5-6 نفر نمیشه خیلی هزینه ها بالا میره . امیدوارم بچه ها مشارکت کنن.
خبر جدید:
هپی هاوس اقدسیه جمعه نهم و جمعه شانزدهم و پنج شنبه هاشون جا ندارن!
فقط می مونه جمعه 23 اسفند که اگر نجنبیم اونم پر می شه. بچه هایی که هستید لطفن تلفنی به اونایی که تهران هستن و سر نمی زنن خبر بدید. باید تا اول هفته آینده قطعی کنیم و پول بدیم. حداقل 10 نفر که باید باشیم دیگه. من گوشیم خرابه شماره ها رو ندارم. مرجان، لیلی، رویا ، نازیلا، فریناز و بقیه. لطفن خبرشون کنید.
قراره 12 به بعد زنگ بزنم دوباره در مورد هزینه ها و سایر چیزا بپرسم.
البته در مورد وسط هفته هم می تونیم فکر کنیم. من خودم وسط هفته مشکلی ندارم. تازه از جمعه 23 اسفند برام بهتره چون می خواستم اون موقع برای ملودی تولد تو خونه بگیرم. اما به هر حال نظر اکثریت مهمه. لطفن نظر بدید که وقت نداریم.
2706