2733
2739
سلام ،پسرم 5 سالشه تقریبا تموم دندوناش نابوده یه هفته است یکی از دندوناش درد می کنه بردمش دکتر میگه دندونای جلو که باید بیخیال بشی می افتن بعد از یکسال ،دندونای عقب رو باید ترمیم کنیم که حالا مشکل من گریه های فجیع پسرم هست تو دندونپزشکی حتی حاضر نیست دهنش رو باز کنه ،دکتر میگه یا باید بیهوش بشه که تو دو ساعت همه دندوناش رو درست می کنم یا همین جوری بیارین که بزارین با جیغ و داد درست کنم ،شما باشین چکار می کنین از بیهوشی می ترسم و اون جوری هم خودش خیلی می ترسه و عذاب می کشه نمی دونم چکار کنم
چون می گذرد غمی نیست .......................
بهتر از این هست که بچه اذیت بشه به دکتر بگو بی هوشی قوی نزنه که بخواد همه دندانها رو تو یه جلسه درست کنه چون بعدش هم بچه اذیت میشه . بگو دوتا دوتا درست کنه و بی هوشی خفیف بده مثل یه خواب قوی هست و مثل بی هکشی نیست که بچه هیچی نفهمه. من خودم عملی انجام دادم که خواب عمیق می کنن یعنی هیچ دردی نداری و ما خواب بیدار میشی و دوباره به خواب می ری. الان اکثر جاها اینطور می کنن

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.