2733
2734
عنوان

فیلم ترسناک

141 بازدید | 16 پست

سلام 

من فیلم ترسناک زیادمیبینم مخصوصاشبابعددوستم میگفت توروحیه ادم تاثیرمنفی میزاره وادموبه سمت افسردگی سوق میده واقعابنظرتون تاثیری درروحیه داره فیلم ترسناک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فک نکنم من اگر حال روحیم خوب نباشه ببینم حالم خوب میشه

البته سینمایی ها ک کلا مسخرس 

اون ادمایی دیدی ک میرن احضار جن میکنن یا دوربین های ضبط شده واقعی از اینا میبینم

فک نکنم زیاد تاثیری داشته باشه البته فیلم زیاد دیدن کلا خدش بیماریه

2740
شک نکن آدمو نابود میکنه هر چند دیگه دست خودت نیست نمیتونی نگاه نکنی 

واقعاعلاقه شدیدی به فیلم ترسناک دارم عین متعادا شدم فیلم های دیگروهم چجوری بشه ونظرموجلب کنه میبینم

واقعاعلاقه شدیدی به فیلم ترسناک دارم عین متعادا شدم فیلم های دیگروهم چجوری بشه ونظرموجلب کنه میبینم

میدونم متوجه شدم من خودم زخم خورده ام سعی کن وقتت رو با کار یا چیز دیگه ای پر کنی تنهای نمیترسی یا همزاد پنداری نمیکنی

با روان آدم بازی میکنن  هرچی به تخیلاتشون اومده به تصویر کشیدن  

خب توشب تنها باشی میفهمی دوستت چی گفته روز که تنها بشی و تاریک باشه یا به دلایلی برق بره همشون میان جلو چشمت اونوقته  که میبین روح و روانت بهم ریختس 

پذیرش رحم اجاره و تخمک اهدایی از سراسر ایران.    
میدونم متوجه شدم من خودم زخم خورده ام سعی کن وقتت رو با کار یا چیز دیگه ای پر کنی تنهای نمیترسی یا ه ...

به کارامم میرسم ولی عین اعتیادشبامیرم سراغش  معمولا فیلم های ارواح ومردگان متحرک اینجورفیلمارومیبینم اوکیم فقط بعضی شباتوخواب خواب میبینم شخصیت اصلی فیلم خودمم 😬

به کارامم میرسم ولی عین اعتیادشبامیرم سراغش  معمولا فیلم های ارواح ومردگان متحرک اینجورفیلماروم ...

اره خیلی بده مسل خودم اینجوری هستم فرض کن خونه ای تنها نصف شب برق قطع بشه ناخودآگاه فیلم ها بیاد یادت من که دیوونه میشم 

2706