2733
2734
عنوان

بچه ها خیلی تنهام

104 بازدید | 12 پست

بچه ها سلام من یکسال ازدواج کردم سریع بچه دار شدم بچم یکساله هست زندگی مشترک خیلی سخت شروع کردم شوهرم کاری کرد با همه قطع رابطه کنم حتی فامیل های خودش ایما اصلا مهم نیست نمیخام الان درمورد شوهرم ک میدونم میگید چقد ظالم حرف بزنم فقط من خیلی خستم چیکار کنم بنظرتون 

همیشه دست تنهام ن خونه پدرم میتونم بزم ک حداقل یه نصف روز راحت باشم ن هیجا دیگ 

تنها جاب ک میتونم برم خونه مادرش اونم با خودش اکثرا بچه ها خیلی احساس خستگی و تنهایی میکنم 

شوهرم بعد بچه دار شدن دیگ نمیدونم بخاطر مشگلات یا چی اصلا زیاد بام حرف نمیزنه زیاد نمیریم بیرون احساس میکنم با یکی دیگ کلا شوهرم سعی میکنم نادیده بگیرم ک کمتر اذیت شم در کل راهنماییم کنید خیلی سخته دست تنهام ن دوست ن خانواده تک و تنهام کیا اینطورن

منم اینطوریم کاری نمیشه کرد بساز و بسوز

لطفا تاپیک محیط زیستی منو مطالعه کنید.سپاسگزارم.                  https://www.ninisite.com/discussion/topic/9159697/%da%a9%db%8c%d8%a7-%d8%af%d8%ba%d8%af%d8%ba%d9%87-%d9%85%d8%ad%db%8c%d8%b7-%d8%b2%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%86?postId=247649507
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان کلی کار دارم احساس ضعف تو پاهام هس اگ ب کارهام نرسم یا ناهار نتونم درست کنم شوهرم خیلی تحقیر میکنه اذیتم خیلی دعام کنید🥺♥️۲۲ سالمه اما حس میکنم یه زن ۴۰ سالم

2728

سعی کن مشکل ک روبابزرگ فامیل کسی بلده کاره وبابحث وگفتگووراهنمایی مشکل روحل میکنه  درمیان بزارحتما این جورمشکلات نبایدپنهان بمونه بایدحتما حتما حل بشه 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2740
سعی کن مشکل ک روبابزرگ فامیل کسی بلده کاره وبابحث وگفتگووراهنمایی مشکل روحل میکنه  درمیان بزارح ...

حل نمیشه دیگ نا امید شدم از همه فقط میخام یه طوری قوی باشم ولی انقد کار برام می‌تراشد با یه بچه ک جون ب تنم نمیمونه 

حل نمیشه دیگ نا امید شدم از همه فقط میخام یه طوری قوی باشم ولی انقد کار برام می‌تراشد با یه بچه ک جو ...

شما خانواده ش صحبت کنیدمحاله که مشکل حل نشدنی باشه سعی کن بااقتدارنه دعوا اقدام کنید

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر