2737
2739

من دو بار اشتباهی خوردم

استفراغ و حالت تهوع داشتم

حالم خیلی بدشد

خب یه بسته بخر 

اونا رو بریز دور

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

اول اینکه دیگه نخورین.

برید تازه شو از داروخانه بگیرین بخورین

دوم اینکه اتفاقا دیروز یه خانم دکتری تو یکی از شبکه ها در همین مورد صحبت میکردن. میگفتن معمولا وقتی تاریخ دارو میگذره اثرش هم از بین میره. وگرنه عوارض نداره.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول اینکه دیگه نخورین. برید تازه شو از داروخانه بگیرین بخورین دوم اینکه اتفاقا دیروز یه خانم دکتری ...

عه ینی جدیدشو بخورم مشکلی نداره

لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید...
2731
من دو بار اشتباهی خوردم استفراغ و حالت تهوع داشتم حالم خیلی بدشد خب یه بسته بخر  اونا رو بر ...

میخرم مشکلی ندارم،بابا اینو تابستون پیش کرونا گرفتنی خریدم الانم شوهرمم مریضه دیگه کسی نیس برامون بخره،برداشتم خوردم ،میدونم زود تاثیر میکنه رو این مریضی گفتم بخورم که اونم بعدا دیدم تاریخش گذشته،فقط خواستم بدونم بعدش یکی دیگه بخورم اثر داره؟ برم بخرم

لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید...

ن نخور

برای دختری که لباس عروسشو نپوشید خط چشم یاد نگرفت خواننده نشد چشمش و از دست داد      برای پسری که گیاهشو کاشت و بزرگ شدنشو ندید  پسری که کسیو نداشت و کل ایران و داشت     برای پدری که لباس پسرشو سر مزارش پوشید(: