2737
2734
عنوان

سوال جنجال بر انگیز !!! مطمینم دچار چالش تو مبانی اخلاقیتون میشید..

| مشاهده متن کامل بحث + 6214 بازدید | 155 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ئ هنا فرض کن جیغو دادت به اونها نمیرسه...بحث راه دیگه ای نیس..بحث انتخاب بین یک و پنجه..شرایط مسیله اینه :)
فروش فوری دو تا آپارتمان خوشگل و لوکس تو منطقه فردیس کرج. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=910745
خوب تو خیلی از فیلما قهرمان با همچین چالشی روبه رو میشه ولی راه حل سوم رو که اصلا مطرح نیست پیدا میکنه.چون برای نجات یک کل فدا کردن به نا حق حتی یک جز هم جوری جنایت هست.اما من که قهرمان فیلم نیستم.والبته نابغه هم نیستم که اون راه حل سومو پیدا کنم.(چشمک)
خواهرای من! یادتون نره ما زنا اول یه آدمیم با همه ی دلمشغولیای یه آدم، بعدش یه مادر و یه همسر.
2731
اصلا اصل سوالها مشکل دارن.همینطور اون استاد دانشگاه هاروارد.........بچه ها شلوغ میکردن،میخواسته سر کارشون بذاره یهو دیده استقبال شده، به بیرون دانشگاه هم رسیده سوالش کلی شوکه شده..........
و خدایی که در قلب انسانهاست ............
امیدوارم تواین موقعیت قرارنگیرم
نه راضی به کشتن یه نفرونه راضی به مرگ 5 نفرم
مردچاق رو هم هل نمیدم
ترجیح میدم راه حل سومی بهم پیشنهادبشه!
دلتنگم مثل مادر بی سوادی که دلش برای بچش تنگ شده اما نمیتونه شمارشو بگیره.

2740
در مورد سوال یک : 1 کارگر رو انتخاب می کنم چون مرگ یه نفر بهتر از مرگ 5 نفره و تو دیوارم نمیرم چون خودم رو دوست دارم و نمی خوام خودمم بمیرم تلاش می کنم برای نجات خودم و ترجیح میدم نجات خودم منجر به زخمی یا مرگ یه نفر بشه نه چند نفر

در مورد سوال دوم : چاقه رو حول نمیدم چون نمی خوام تا جایی که پای خودم گیر نیست موجب مرگ چاقه شم
چرا هل نمیدم؟ من که نمیتونم جون یکی رو بگیرم برای نجات حالا هر چند نفر که میخواد باشه
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
همتون تو سوال یک معتقدید مرگ یک نفر بهتر از مرگ 5 نفره!!!

پس چرا تو سوال دو این کارو نمی کنید ؟
فروش فوری دو تا آپارتمان خوشگل و لوکس تو منطقه فردیس کرج. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=910745
2706