2737
2739
این دوتا سوالو یه استاد تو یکی از کلاس های دانشگاه هاروارد می پرسه: شمام بخونید و جواب بدید..در آخر یه نتیجه گیری جالب میکنم براتون .

سوال اول:

فر ض کنید شما راننده یک کامیون هستید و متوجه میشید ترمز بریده...شما در حال رانندگی تو راهی هستید که انتهاش مسدوده و یک طرف 5

کارگر و طرف دیگه 1 کارگر مشغول کاره...چی کار میکنید...(با این فرض که فقط دوتا گزینه دارید.. انتخاب بین 1 و 5 )

سوال دوم:

حالا اینبار فرض کنید شما روی یک پل ایستاده اید که از زیرش یک جاده رد میشه....یک کامیون ترمز بریده و کنترلی نداره و تو جاده داره میره به

سمت 5 تا کارگری که انتهای جاده مشغول کارند...

شما از دیدن این صحنه خیلی ناراحت میشید... روی پل در کنار شما مرد خیلی چاقی ایستاده ...شما میدونید که اگه اون مرد و هل بدید و پرتش

کنید جلو کامیون جلو سرعت کامیون گرفته میشه و متوقف میشه و جون اون 5 کارگز نجات پیدا میکنه...چی کار میکنید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کسایی که میگن هل نمیدن !

چرااااااا؟
دلیل می خوام! چطور تو سوال یک مرگ یه نفرو به پنج نفر ترجیح دادید

؟

فروش فوری دو تا آپارتمان خوشگل و لوکس تو منطقه فردیس کرج. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=910745
2738
من بوق زنان می رم سمت اون یک نفر و متوجه اش می کنم با جیغ و داد که بفهمه ترمیز بریدم فرار کنه بره سمت اون 5 تا بعد خودم فداکاری می کنم می زنم به کوه وکمر ههههههههههههههههههههههههههه

سوال دو . اون مرد چاقه دست به سینه وا نستاده که من لاغر مردنی برم هولش بدم که ههههههههههههههه یهو خودمو پرت می کنه پایین

ترجیع می دم اون 5 نفرو یه جور مطلع کنم با جیغو داد

اگر یه طرف 5 تا کارگر و طرف دیگه 1 کارگر ایستاده ، من میزنم وسطشون که هیچکس چیزیش نشه یا اینکه دور برگردون میگیرم انقدر میرم و میام که بنزین تموم بشه
گزینه ی دوم هم هیچ کاری نمیکنم . چشمام رو میبندم منتظر معجزه میشم . آخه دلم نمیاد بیچاره چاقه رو پرتش کنم