2737
2739
عنوان

ذخیره تخمدان

238 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها جواب آزمایشمو تفسیر کنین لطفا

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو رو خدا اگه کسی در موردش ذخیره تخمدان میدونه بهن بگه من نمدونم رنج نرمال آزمایشگاهم چند زده کدومش آخه

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU
2738
پلی کیستیک هستی

ای وای الان چیکار کنم دکتر متفورمین داده بهم ۱۰ کیلو وزنمو آوردم پایین الان ۶۵ کیلو هستم دیگه باید چیکار کنم این اولین باره دادم این آزمایشو دوباره برام مینویسه یعنی یا همین الان نشون داده ذخیره مو

خب خوبه مشکلی نیس

ینی پلی کیستیک نیستم 

الان شما میدونین رنج نرمالم چنده تو عکسی که فرستادم 

منم پلی کیستیک هستم چیزی نیس که.ورزش خیلی خوبه واست

چرا آخه برای بارداری مشکل دارم فولی بالغ دارم تو سونو ولی ماهه بعد کیست میشه آزاد نمیشه نمدونم برای چی

2706