2733
2734
عنوان

از دست حرفای مامانم خل شدم کمکککک

879 بازدید | 37 پست
مامانم خودش که بچمو نگه نمیداره تا من برم سر کار کلی دنبال مهد گشتم همش نگران بودم بچه رو بزارم مهد حالا یه دختری از همسایه ها پیدا کردم دوره مربی گری مهد گذرونده توی مهدکودک هم کار میکرده فوق العاده مذهبی هم هست . ولی 20 سالشه . حالا مامانم میگه واااای میخوای یه دختر 20 ساله رو بیاری تو خونت میگم اولا من نگران شوهرم نیستم و بهش شک ندارم دوما تو سن بالا پیدا کن که مطمین باشه به روی چششم من اونو میارم سوم مگه خودت به بابا که این همه میره ماموریت شک داری؟ بعدشم شوهر من کارش کلا با دخترای مجرد جوون اگر قراره شک کنم باید به اونا شک کنم . میگم مادر من اولا من دوربین دارم ثانیا به هیچی شک ندارم. میگه نه ماموریت و کار فرق داره اونارو دیگه باید بسپریم به خدا و چاره نیست ولی تو با دست خودت کسی رو نیار تو خونه به نظر من مامانم دیوونه کنندس قبلا هم خواهرم میومد پیش بچم تا 4 و 4 که شوهرم میومد خواهرم میرفت . یه بار مامانم گفتت بچه رو بیار اینجا میگم چرا میگه آخه شوهرت 4 میاد گفتم خوب خواهرم که اونموقع میره میگه نه خوب اونجا باشه شوهرت بیاد چی . انگار شوهر من استغفراللا تجاوزگره
در مورد خواهرت که اشتباه میکرده مادرت اما در مورد دختر 20 ساله من حق رو به مادرت میدم ...برو مهد ببین اونهایی که بازنشسته شدن از اونها کمک بگیر
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
کلاً آدم محتاط باشه، ضرر نمی کنه. اما خوب خواهر آدم یه چیز دیگه است. آدم کاملاً می شناسش... تو زمان طولانی امتحان پس داده ولی غریبه، هر کی که می خواد باشه، آدم مراعات کنه بهتره. درسته که مرد هر کار بخواد، هر جا بخواد میتونه بکنه متأسفانه ولی بازم آدم محتاط باشه بهتره... کاش میشد مامانت کمکت بود و خیالت از همه جهت راحت میشد....
منم با مادرت موافقم.پرستار توی خونه 99%خوب نیست یه مهد خوب پیدا کن بذارش مهد
خدایا کوتاه بیا....... خدایا آخرش چی میشه؟؟؟؟ خدایا لطفا(به بزرگیت به عظمتت قسم) میشه حساب بچه ها رو از بقیه جدا کنی و یه کم هواشونو داشته باشی؟؟؟؟؟؟
2740
واقعا جالبه وقتی میگم بچه 10 ماهمو میخوام بزارم مهد همه میگن واااای زوده وقتی میخوام پرستار بگیرم میگن واااااای پرستار مامانم که نگه نمیداره نمیدونم والا به حرف مردم باشه باید ببندمش به کولم برم سر کار
2706