2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من خودم کمک مربی شنا هستم ( البته یه چند وقتی هست به دلایلی نمیرم)  بفرست استخر ار ...

هزینش چقدره؟منم دوس دارم یاد بگیرم😑۳۰سالمه

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
2742
سلام عزیزم من خودم کمک مربی شنا هستم ( البته یه چند وقتی هست به دلایلی نمیرم)  بفرست استخر ار ...

مرسی عزیزم از پاسخگویی، منم بین اریکه و آبسار مردد بودم . جو اریکه و مربی ها خوب هست برای دختر بچه؟

هزینش چقدره؟منم دوس دارم یاد بگیرم😑۳۰سالمه

هر ترم که بالاتر میرید هزینه ها بیشتر میشه. 

ترم اول(استارت) ۲۰۰ ،۲۵۰.   البته اینم بگم که استخر با استخر متفاوته. بعضی استخر ها امکانات بیشتری دارند خب اصولا هزینه بیشتری هم میگیرند  

(My profile picture is me ,please don't copy)
مرسی عزیزم از پاسخگویی، منم بین اریکه و آبسار مردد بودم . جو اریکه و مربی ها خوب هست برای دختر بچه؟

بله گلم اریکه واقعا عالیه ، ابسار خیلیییی شلوغههههههه خیلیییی شلوغه و مخصوصا ابش که اصلا ......🤦🏻‍♀️

ولی اریکه از هرنظر بهتره .

مربی هم خواستین معرفی می کنم  البته در اینجا نه( میترسم شناسایی بشم)( خودمم کمک مربی ایشون هستم  و بالاتر هم گفتم به دلایلی چند وقتی هست نمیرم)

(My profile picture is me ,please don't copy)
هر ترم که بالاتر میرید هزینه ها بیشتر میشه.  ترم اول(استارت) ۲۰۰ ،۲۵۰.   البته اینم بگم ...

تشکر فراوان

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
2740