2733
2734
عنوان

اینقدر گریه کردم اشک چشمام خشک شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1725 بازدید | 71 پست
و صحبتای دیگه ای هم میکنه همسرم که با چند روز بحث و قسم و پا درمیونی دوستش متوجه شدم که اصلا حرفش در ...

هواشنگتن ابتهاج امضا ت

اصلا نفهمیدم یبار دیگه واضح بگو

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
مرسی گلم من واقعا فاز اینایی ک هرکسیو ب حریم خونه خونوادشون راه میدن درک نمیکنم والا 

چقد به این حرفت نیاز داشتم واقعا...جدیدن یسری از دوستیها داشت واسم شکل میگرفت که حرفت باعث تلنگر شد،باید مراقب باشم

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی گلم من واقعا فاز اینایی ک هرکسیو ب حریم خونه خونوادشون راه میدن درک نمیکنم والا 

بله دقیقا ما بازیچه کسی جزپدرومادرم وپدرومادرهمسرم رفتوآمدنداریم اصلا دوست ندارموخوشم نمیاد حتی باردارم سالی یکبار 

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
بله دقیقا ما بازیچه کسی جزپدرومادرم وپدرومادرهمسرم رفتوآمدنداریم اصلا دوست ندارموخوشم نمیاد حتی بارد ...

برادرم

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
2731
و صحبتای دیگه ای هم میکنه همسرم که با چند روز بحث و قسم و پا درمیونی دوستش متوجه شدم که اصلا حرفش در ...

عزیزم دیگه ببخشیدااا خیانت از این رو تر ندیدم..🙄🙄🙄

معلومه که این شوهر تحفه ات هم گردن نمیگیره 😑😑😑

درست میگی واقعا

من همسرم دوسال پیش اصرار داشت ک با یکی از دوستانش رفت و امد داشته باشیم هی مخالفت کردم فایده نداشت دوماه دعوا داشتیم تا بالاخره راضایت دادم باهم رفتیم مسافرت اتفاقای خیییلی بدی برامون افتاد که درس عبرت شد برا همسرم دیگه رفت وامد خانوادگی با دوستاش نداشته باشیم

چقد به این حرفت نیاز داشتم واقعا...جدیدن یسری از دوستیها داشت واسم شکل میگرفت که حرفت باعث تلنگر شد، ...

عزیزم دوست جاش تو خونه زندگیتون نیس حریمتونو حفظ کنید خونه جای خونوادس اینطوری حرمتام حفظ میشن

اینم با قسم و قران رفع شد

و تا چند وقت بعد همسرم من رو برد برا ازمایش چند ساعته 

خودش رفت مغازش باید میومد دنبالم هرچی زنگ زدم اصلا جواب نداد تا ساعت ۱۲دوستش جواب داد گفت گوشی رو جا گذاشت

و اینم شد بحث بعدی

گذشت تا چند وقت پیش ی پیام اومد رو گوشیش که سلام صبح بخیر عزیزم

من زدم تو وات خودم ی زن بود که یکی از مکان های تفریحی شهرمجاور عکس انداخته بود

و باز بحث کردیم گفت دوست دختر مجردیم بود متاهل و بچه داره گیر داده بهم و منم از اینستا بلاکشکردم و الان با وات پیام داده

و منم به اون زن پیام دادم که گوشی رو داددست یپسر ۱۴ساله وگفت مندوست شوهرت فلانی ام

و بگم که همراه من همسرم رو چک کردم اصلا با اون شماره تماسی نداشت

و تا امشب که تو دستشویی دستمال دیدم

هفته گذشته هم ی۴روز و ی۱روز خونه پدرم بودم

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
بله دقیقا ما بازیچه کسی جزپدرومادرم وپدرومادرهمسرم رفتوآمدنداریم اصلا دوست ندارموخوشم نمیاد حتی بارد ...

والا منم همچینم بجا تلف کردن وقتو انرژیم با بقیه و بدش مشکلات پشت سرش ترجیه میدم وقتمو بزارم برای خودم و خونوادم 

خب چت فیک ساختن  چرا یه مرد باید مانتو بپوشه اون دراره ازتنش😑😐 یعنی یکیشون نقش زنا بازی کرد ...

نه چت فیک نبود با گوشی شوهرم به اون خانم پیام داده و عکس از چت گرفتن نشون خانم دوست همسرم دادن

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

دستمال رو چرا جمع نمی کنن می خوان تو ببینی؟

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
نه چت فیک نبود با گوشی شوهرم به اون خانم پیام داده و عکس از چت گرفتن نشون خانم دوست همسرم دادن

اینا دوتایی دارن یه غلطی میکنن باهم.... 

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
درست میگی واقعا من همسرم دوسال پیش اصرار داشت ک با یکی از دوستانش رفت و امد داشته باشیم هی مخالفت ک ...

منم زندگی شوهرم قبل ازدواجمون پر از ادمای اضافی و دردسراشون بود قبل قبول کردنش بهش گفتم ببین من بیام همه اینارو میندازم از زندگیت بیرون حالام روزی صدبار میگه واقعا منو از جهنمی ک بقیه برام ساخته بودن کشیدی بیرون 

والا منم همچینم بجا تلف کردن وقتو انرژیم با بقیه و بدش مشکلات پشت سرش ترجیه میدم وقتمو بزارم برای خو ...

کاملا درسته