2733
2739

سلام .میخواستم بدونم نتیجه اش و کی بهتون گفتن؟

همون موقع تو‌پایگاه سنجش معلوم میشه قبول شدن یا نه؟ 

به من چیزی نگفت فقط برگه داد گفت برو‌مرکز بهداشت پزشک تایید کنه ببر مدرسه 

ولی شانس پسر من ازماینده سنجشی که به ما افتاد خیلی سختگیر بود نیم ساعت طول کشید من نگرانم نکنه سوالای سختی ازش پرسیده باشن خودم دم در بودم ولی کامل متوجه نشدم صداشون بد میومد

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
سنجش واسه انتخاب شدن تو مدرسه خوبه؟

همه بچهدهای کلاس اولی قبلش باید برن سنجش اول مدرسه ثبت نام میکنن اونا میفرستن سنجش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچه هام رو پیش دبستانی نذاشتم و نگران سنجش هستم 

چه چیزایی رو میپرسن و چیکار میکنن دقیق 

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
2728
من بچه هام رو پیش دبستانی نذاشتم و نگران سنجش هستم  چه چیزایی رو میپرسن و چیکار میکنن دقیق&nbs ...

منم نذاشته بودم و سوالایی پرسید که به نظرم بیشتر از حد بچه هایی بچهست که مهدکودک یا پیش دبستانی نرفتن نصفش اسون بود نصفش سخت بود 

بیشتر کار با این مهره ها  بود پسرم میگه یه سری شکل می‌ساخت میگفت مثل شکلهای من درست کن 

بیشتر ازین کارا بود انکار یه سری تصویر نشون میداد میگفت وی میبینی. یا مثلا بچه هارو به من نشون بده 

2740
شما که پیش دبستانی نرفتین چطور اول ثبت نام میکنند مگه نباید مدرک داشته باشید که این دوره رو طی کردید ...

نه 

لازم نیست 

نه  لازم نیست

مطمئنید؟ چون من کسایی رو میدیدم که فراموش کرده بودند بچه هاشون رو پیش ثبت نام کنند براشون دوره فشرده می‌داشتند یا اگه خودشون تو خونه خونده بودند ازشون امتحان میگیرند و بهشون مدرک میدن حالا دقیق نمی‌دونم چطوره.

مطمئنید؟ چون من کسایی رو میدیدم که فراموش کرده بودند بچه هاشون رو پیش ثبت نام کنند براشون دوره فشرده ...

مطمئنم که میگم از موقع کرونا احبارشو برداشتن من مدرسه ثبت نام مردم هیچ ایرادی نکرفتن الانم سنجش نکفتن چرا نرفته پیش دبستانی

2706