2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی میگی ؟/ امیدوارم امام حسین و حضرت عباس خودشون نگهداره زائراشون باشن
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2731
داعش گ... خورده .خدا نابودشون کنه آشغالهارو
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738
آرزو بر جنایتکاران عیب نیست بچه ها جدی نگیرین این جنایتکا را رو . ان شاالله نااابود شن .
من گناه می کنم و تو جورش را می کشی ... سندش ؟؟ طولانی شدن "غیبتت " … **اللهم عجل لولیک الفرج ** ^^^ خدای من زندگیم را به خودت گره بزن ،گره کور !
بغدادی رهبر داعش:اربعین خونینی در کربلا به پا خواهیم کرد جواب سردار سلیمانی:من اربعین برای زیارت کربلا خواهم بود وای به حالتان اگه کوجیکترین تیری به طرف زوار سید الشهدا شلیک شود به شرفم قسم به سیدالشهدا قسم لباس رزم به تن خواهم کردو با اجازه از رهبرم سید علی کاری خواهم کرد که از به دنیا امدنتان پشیمان شوید یادتان باشد که فقط ۳۰۰نفراز نیروهای گمنام امام زمان رادر کربلا مستقر کردم که هرکدام از انها یک گردان از شمارا نابود خواهد کرد والسلام ۱۳۹۴/۸/۲۳ فرمانده سپاه قدس پاسداران سردار پاسدار قاسم سلیمانی
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
ایشالا که شایعس تازه اینا زائر امام هستن...چیزی نمی شه بعد هم زیاد گوش به این حرفا نکنین من همسر وپدرم رفتن ...
خدا یا شکرت که سومین گل زندگیمم سالمه کمک کن تا صالح هم باشه
2706