2733
2734
عنوان

تجربیات شیرین پس از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1096187 بازدید | 40118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت هستی جون زیادخوب نیستم ازدیشب تاحالا دردای نامنظمی دارم چندروزه باعرض معذرت مقعدمم دردمیکنه وتیرمیکشه خیلی حساس شدم همش گریم میگیره میگم چرا یعنی دردام شروع نمیشه از یه طرف ازشروع دردامیترسم که نتونم طاقت بیارم خلاصه حال عجیبی دارم نه شب دارم نه روز انگار فکرکنم فقط توحسموبفهمی واژنمم که خشکه ترشحی ندارم ایا ممکنه دهانه رحمم اصلاباز نشده باشه بابت این خشکی؟
2731
سلام بچه ها چطورین چه خبرا باردارا نی نی دارها منتظرا چقد خلوت شده اینجا یه وقت اینجا چه برو بیایی داشت
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد مادر مهربانم)برای شادی روح مامان خوشگلم " صلوات "
2740
من دور از جونتون یه گلودرد و بدن درد شدیدی گرفتم دارم میمیرم... کسی تجربه داره؟ بچه ها فردا باید برم سونو طول سرویکس خیلی استرس دارم برام دعا کنین... دیشب اینقدر حالم بد بود شیافم رو یادم رفت بزارم... حالا نمی دونم چکار کنم... بچه ها تو رو خدا دعا م کنین نی نی خوب باشه اون تو...
خداوند بهترین حافظ است و او مهربان‏ترین مهربانان است.
سلام فاطمه جان ممنون عزیزم کمی خسته وبلاتکلیفم بازم توکل بخدا التماس دعادارم ازتون انشاالله زودتربهترمیشی رفتی سونوبیخبرمون نزار منم انشاالله دعاگوتم وقت زایمان
فاطمه خانم و مریم باجی خانم من تازه به این گروه وارد شدم♡♡ خیلی مشتاقم از شرایط طنین جون بدونم.. آخه اون باعث اشتیاق من شد بیام اینجا با پیامهای دو سه سال پیشش!!♡ مریم باجی جون میشه داستان بارداریتو خلاصه برام تعریف کنی.. نمیدونم پیامهای منو خوندی یا نه .. اسم من آفتاب بوده ولی سه ستاره افتاده!!! بعد از اولین پریود بعد از سقط اجازه دارم دوباره اقدام کنم .. از شنیدن موفقیت شما انرژی میگیرم.. ممنون اگه فاطمه جون هم لطف کنه ممنون میشم
♡خداوندا مرا آن ده که آن به♡
راستی من چند وقته دارم به سختی پیاز خام با غذاهام میخورم... نظرتون چیه؟؟ لطفا اگه حالا بعد از سقط خوراک مناسبی سراغ دارید که منو تو اقدام بعدیم موفقتر میکنه بگید ممنون میشم.. دارم گرمیجات زیاد میخورمو میدونم امکان پسردار شدنو بیشتر میکنه اما واسه رحم که میخواد آماده بشه خوبه... حالا شما اگه با تجربه هاتون قلق خاصی رو دارید برام بگید.. ممنون♡♡ راستی سمین جون امیدوارم شما هم خوب و سرحال باشی♡
♡خداوندا مرا آن ده که آن به♡
افتاب جان سلام خوبی؟ من سه بار سقط داشتم و هر دفعه هم همون ماه اقدام باردار میشدم اما بتام بالا نمی رفت و تو همون هفته 5 و 6 می افتاد ... رفتم ابن سینا و همه جور آزمایش و عکس رنگی دادم... ولی دلیل خاصی جز غلظت خون پیدا نکردن که البته اونم گفتن دلیل سقطای تو نیست چون سن بارداریت خیلی پایینه ... من سر خود رفتم آزمایش کراس مچ هم دادم که نشون میداد من و همسرم خونمون به هم نمی خوره اما تو ابن سینا دکتر ایمنولوژیش به من گفت که این زیاد مهم نیس و دلیل سقط تو نیس... خلاصه خیلی ناامید بودم ... البته اینم بود که من متفورمین می خوردم روزی سه تا و تا باردار میشدم دکتر م می گفت قطع کن... خلاصه بعد از سقط سومم که زیر نظر ابن سینا بودم و خرداد امسال بود از دکتر محسن معینی وقت گرفتم... اونم بهم یه عالمه داروی تخمک گذاری داد آمپول اچ ام جی و کلومیفن و در آخر اچ سی جی... بعدم اقدام ... که خدا رو شکر باردار شدم و کلگزانو دوفاستون و شیاف و متفورمین و پردنیزولون و فولیک 5و ب6 استفاده می کنم...
خداوند بهترین حافظ است و او مهربان‏ترین مهربانان است.
2706