2737
2739
من برای سینوزیت میخوام بگیرم اما نمیدونم چیزایی که دربارش نوشتن واقعا درسته یا نه!!
برو ای گدای مسکین در خانه‌ی علی زن..... که نگین پادشاهی دهد از کرم گدا را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داروی ساخته شده توسط آقای علی اکبر نیکوصفت در سال 1385، جایگزینی طبیعی برای داروهای آنتی بیوتیک و کورتونی است که در فاصله سال‌ های 85 تا 91 باعث درمان نزدیک به سه هزار نفر گردیده است. این دارو ترکیبی بی نظیر از گیاهان دارویی است که در طول قرن ها در درمان بیماری های بشر استفاده می شده اند. این دارو با خواص طبیعی ضد عفونت و ضد التهاب یک دارو گیاهی استثنایی برای درمان بیماری های مختلفی است که ریشه در عفونت و التهاب دارند (البته بیماری هایی هم هستند که گرچه عوامل به وجود آورنده و یا محرک آنها کاملا شناخته نشده اند و مکانیزم پاسخ آنها به این دارو هم کاملا مشخص نیست به نحوی تعجب بر انگیز با این ترکیب درمان شده اند بیماری های ذیل از جمله بیماری هایی هستند که تا کنون توسط این دارو درمان شده اند: داروی گیاهی نیکوصفت سینوزیت (درمان قطعی) / میگرن (بهبود – در مواردی درمان قطعی) / آلرژی ( بهبود – در مواردی درمان قطعی) / آسم (بهبود – در مواردی درمان قطعی)/ سرما خوردگیهای مکرر و عوارض سرما خوردگی(بهبود – در مواردی درمان قطعی)/ سردرد های شدید با منشا التهاب عروق (بهبود – در مواردی درمان قطعی) / آرتروز و دردهای مفصلی و عضلانی (بهبود) / عفونت های قارچی پوست (بهبود – در مواردی درمان قطعی) و خرو پف (بهبودی) سل ریوی (بهبود) و سوختگی پوست (کمک به تسریع روند بهبودی) همچنین بواسیر (بهبود) و به تازگی نیز عفونت گوش و وزوز گوش (بهبود و در مواردی درما
برو ای گدای مسکین در خانه‌ی علی زن..... که نگین پادشاهی دهد از کرم گدا را
2731