2737
2734
عنوان

دندانپزشک کودک در کرج

9034 بازدید | 29 پست
کسی میدونه کجا برم خوبه؟ دخترم 3.5ساله س ودندوناش خراب شده....تجربه ای دارین؟
اگر به این می اندیشی که دیگران چگونه به تو می اندیشند، یا از دیگران می ترسی، یا خودت را باور نداری!
سلام با اجازه صاحب تابیک من یه جندروز کرج میرم...دکتر متخصص اطفال میخوام...یعنی خیلی خوب باشه...اسم و ادرس و تلفن...ترجیحا طرفهای کوهر دشت و جهار راه طالقانی بازم ببخشید. ..ممنون میشم
[smiley]l/l_71.gif[/smiley] 💝بندگانم را آگاه کن که من بخشنده مهربانم.💝 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
وای چه خوب ممنون که اومدی... دارم باهاش بازی دندونپزشکی انجام میدم و آماده ش کنم که همکاری کنه والان هم خیلی استقبال میکنه ولی نمیدونم اون موقع چی بشه... میگن پر کردن دندون بچه مثل بزرگسالها نیست یه فلز میذارن درسته؟ واینکه بی حسیش با تزریقه؟
اگر به این می اندیشی که دیگران چگونه به تو می اندیشند، یا از دیگران می ترسی، یا خودت را باور نداری!
بی حسیش با تزریقه ولی قبلش با اسپری یازل بیحسی میکنن اون روکشه که میگی.لازم باشه میزارن فقظ خیلی توضیح به بچت نده.یه چیز کلی بگووبگو که خانم دکتر دوستت داره سوالامونو ازش میپرسیم خواهشا بهش نگو هی کاری نداری وفقط نگاه میکنه
2706