2737
2734
هووورا مامان شدی خانم مبارکههههه😍😍😍 چند روز تاخیر داشتی؟

من دوس دارم منفی باشه واقعا مثبته؟ من هنوز موعدم نشده سه روز مونده از استرسم زود زدم

پسرم اومدی شدی همه دنیام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من دوس دارم منفی باشه واقعا مثبته؟ من هنوز موعدم نشده سه روز مونده از استرسم زود زدم

چرا خدا به اونایی که دوس دارن بچه نمیده به اونایی که نمیخوان بچه میده😔 اسی مبارکت مثبته برا منم دعا کن باردار باشم

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
چرا خدا به اونایی که دوس دارن بچه نمیده به اونایی که نمیخوان بچه میده😔 اسی مبارکت مثبته برا منم دعا ...

من شش سال نازایی داشتم عزیزم بعد شش سال باردار شدم الان بچم کوچیکه یعنی بازم باردارم؟ به خدا از ته دلم از خدا میخام هیچ کس حال اون شش سال منو نداشته باشه زود مامان شه عزیزم جواب میگیری

پسرم اومدی شدی همه دنیام
2740
من شش سال نازایی داشتم عزیزم بعد شش سال باردار شدم الان بچم کوچیکه یعنی بازم باردارم؟ به خدا از ته د ...

الهی آمین

اره گلم مثبته بچت چند سالشه

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌

این بی بی که من میبینم مثبته عزیزم حسابی نراقبت کن و خداروشکر دوست داری پررنگتر ببینیش روز موعودم بزن 🤭

2706