2733
2739
عنوان

ازاد شدن زندانی بعد از گذشت از قصاص

| مشاهده متن کامل بحث + 1763 بازدید | 57 پست
خوب این جور تاپیکها باید گرارش بزنید چرا میخونید 

اتفاقا اگر بترکه بازم میاد یه دروغ دیگه میسازه باید تو تاپیکاش بمونه که همه بفهمن طرف دروغ میگه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وقتی از قصاص میگذرن حداقل باید 2 ماه تا 6 ماه زندان بکشه  مگه همینطور نیست ؟ آخه من که 17 سال ...

بسته به جرم و جنبه ی عمومی اون مجازات ها فرق میکنه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2731
میشه اگه رضایت بده و شاکی خصوصی نداشته باشه شاید یه سند محکم گذاشتن یا دیه رو دادن  خوب دیگه ا ...

عزیزم من خودم وکیلم اینطور نیست که الان رضایت بدن ساعت بعدش ازاد بشه 

گذاشتن وثیقه هم به این زودی جواب نمیده 

مگه بازداشتی بوده که وویقه بذاره یه ساعت بعدش ازاد شه 

بحث زمان بر بودن قضیه هست

چی بگم درست میگید آخه همش قفل میکرد  منکه اصلا نبودم  قفل بود خوندم

تو تاپیکای دیگه داره داستانش رو ادامه میده😆

2740
شمام تا وقتی تو موقعیتش نباشی نمیتونی بگی گذشت خوبه

شما دلت پره ها !!!

من کلی گفتم انشاالله هیچ وقت هیچ انسانی درگیر ایتطور قضایا نشه🌹

سلام خانم وکیل  واسه رشته حقوق چطور باید بورسیه خارج شیم؟

در مورد بورسیه اطلاعی ندارم🙏

تو تاپیکای دیگه داره داستانش رو ادامه میده😆

اینقدر از شما انرژی مثبت میگیرم معلمه خیلی خانم موفقی هستید خداروشکر...منم ارشد حقوق بین الملل دارم ولی متاسفانه بیکار هستم نمیدونم چرا نرفتم دنبال کاری 

2706