2737
2739
عنوان

بنیامین بهادری تصادف کرد ؛ همسرش درگذشت

| مشاهده متن کامل بحث + 2133 بازدید | 34 پست
خخخخخخخخخخخخخخ مهرسان من از جمله کاربراییم که با کسی دعبا ندارم خیالت راحت عزیزم
فقط متعجب شدم
آدم باید یه "تو" داشته باشه که هر وقت از همه چی خسته و نا امید بود بهش بگه : مهم اینه که تو هستی ، بیخیال ِ دنیا آنیسام
خوب فیس بوک هم یه شبکه اجتماعیه که تقریبا برای ایرانی ها شده جای پز و مدل عکس البته دور از جون
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
حتما اقا بنیامین راننده بود
بدم میاد از اقایونی که ادعای راننده بودن میکننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

(لباس عروسی خودم و کت شلوار شوهرمو با قیمت عالیییییییییییی کسی نمیخواد؟؟ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=893105)
مهرسان

راستی بچه ها برا من یه سوال پیش اومده چرا بیشتر تصادفا آقایون هیچیشون نمیشه خانوما میمیرن
این 5 اومین تصادف که تو سه ماه شنیدم آقا پشت فرمون هیچیش نشده خانومه بنده خدا فوت شده :(
آدم باید یه "تو" داشته باشه که هر وقت از همه چی خسته و نا امید بود بهش بگه : مهم اینه که تو هستی ، بیخیال ِ دنیا آنیسام
2740
مهر سان خدا نکنه این حرفها چیه
سمیرا اتفاقا چند سال پیش هم یکی از فامیلای ما تصادف کردن تو جاده اصفهان بودن تازه دوسال بود ازدواج کرده بودن
ماشین چپ کرد له شد هر بلایی بگی سرش اومد زن بیچاره جا در جا مرد جوری که جنازه اش رو هم به خانواده اش نشون ندادن
حالا تو بگو یه خون از دماغ مرده اومد به خدا نیومد سر و مر و گنده اومد بهشت زهرا
همسر خواننده سرشناس پاپ ایرانی در تصادف رانندگی به کام مرگ تلخی فرورفت.

نسیم حشمتی در حالی پشت فرمان خودرویش بود که بنیامین بهادری و دختر دو ساله‌شان وی را همراهی می‌کردند غافل از این‌که تراژدی هولناکی در کمین آن‌ها است.

حوالی ساعت 4 عصر جمعه 29 آذرماه سال‌جاری بنیامین بهادری با نسیم حشمتی، همسرش و دختر دو ساله‌اش سوار بر خودروی ماتیز از بزرگراه شهید باکری وارد اتوبان همت غرب می‌شوند، رانندگی خودرو بر عهده نسیم حشمتی بود و وی آرام و با سرعت معمولی رانندگی می‌کرد، ناگهان یک پژو 206 نوک مدادی با سرعت زیادی به خودروی بنیامین بهادری برخورد ‌کرد و در اثر این تصادف سهمگین خودروی ماتیز واژگون شد.

(لباس عروسی خودم و کت شلوار شوهرمو با قیمت عالیییییییییییی کسی نمیخواد؟؟ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=893105)
مهر سان خدا نکنه این حرفها چیه
سمیرا اتفاقا چند سال پیش هم یکی از فامیلای ما تصادف کردن تو جاده اصفهان بودن تازه دوسال بود ازدواج کرده بودن
ماشین چپ کرد له شد هر بلایی بگی سرش اومد زن بیچاره جا در جا مرد جوری که جنازه اش رو هم به خانواده اش نشون ندادن
حالا تو بگو یه خون از دماغ مرده اومد به خدا نیومد سر و مر و گنده اومد بهشت زهرا
ای وای بچه هیچیش نشده بازم جای شکرش باقیه
آخه ماتیز شد ماشین ؟
سه سوت چپ میکنه
2706