2733
2734

بابای من دوتا زن داره یعنی اول مامانمو داشت بعد رفت زن دوم صیغه کرد و بعدش هم کلی داستان پیش اومد ک از بحث تاپیک خارجه ...

کلی مامانمو اصرار کردم پاشیم از این محل بریم همه جریان زندگی مارو میدونن( بابام اصلا خونه ما نمیاد همش خونه زن دومه گاهی میاد ب ماسر میزنه)

فقط نشست با من کل کل کرد الان ی خاستگار با موقعیت خوب برام اومده منم خسته شدم از وضعیت زندگیم میخوام زودتر از این خونه برم منتهی اینا ادمای باشخصیتی هستن اینجور مسائل براشون خ مهمه از اینا که پاشن بیان تحقیق و...

مطمئنم اگه وضعیت زندگی منو بفهمن دیگه نمیان جلو شانسمو از دست میدم

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی بد میشه اگه بفهمن بابام ی زن و خانواده دیگه داره

ای کاش طلاق میگرفتن مثل ادم حداقل الان تکلیف زندگیم مشخص بود میگفتم تفاهم ندارن نه اینجوری ابرو ریزی تو این قرن بگم بابام دو زنه اس

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)
2731

قشنگم چیزی که قسمتت باشه به همین راحتیا از دستت نمیره 

از خدا بخواه اگه با کسی خوشبخت میشی اونو قسمتت کنه 

نگران نباش عزیزم 

چیزی نیست که 

قطعا ارزش تو زیاده که به خاطرت با همچین مسئله ای کنار بیان اگه کنار نیومدن پس لیاقتت و ندارن

تو گناهی نکردی اگه اونا نیومدن تو بزار پای بیشعوری اونا

خب ب هرحال حق میدم از دور خانواده من اصلا وجه قشنگی نداره بالاخره خانواده هم مهمه تو ازدواج

بابای تو زن دوم گرفته چرا باید تو زندگی تو تاثیر داشته باشه عزیزم این همه آدم زن دوم دارن 

این قضیه از خوبی تو کم نمیکنه خواستگارت هم اگه ب خاطر این قضیه ردت کرد بره به درک چون دهن بین هستن 

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊
خیلی بد میشه اگه بفهمن بابام ی زن و خانواده دیگه داره ای کاش طلاق میگرفتن مثل ادم حداقل الان تکلیف ...

منم مامان بابام جدا شدن . راحتیم ولی دردم اینه که بابام عوضیه سر اجازه ازدواج اذیت میکنه . 

وضع من بدتر از توئه .

تو حدااقل بابات بی دردسر میاد امضا میکنه .

من اصلا ریخت بابامو نمیخوام ببینم

ایشالله هر چی خیره برات پیش بیاد حالا درسته پدرت در حق شنا ظلم کرده ولی زن دوم گرفته جنایتکار و قاچاقچی که نیست.دیگه اگه خدای نکرده اینا به خاطر این موضوع نیومدن با مادر شرط بذار از این محل جابه جا بشین.

اگر اومدن و به این دلیل پا پس کشیدن شاید حکمتش این بوده که مامانت به عینه ببینه و راضی بشه به رفتنتو ...

نه بابا براش اصلا زندگی من مهم نیس شایدم خوش حال بشه منم دارم مثل اون بدبخت میشم 

سر خاستگار قبلیم هم همین شد مادر پسره هنوز جواب منو نشنیده بود گفت فقط باید پنهون کنیم وضعیت خانوادتو جلو فامیل ابرو داریم... چون از پسرش هوشم نمیومد جوابم منفی بود اهمیت ندادم ولی این فرق داره

خب ب هرحال حق میدم از دور خانواده من اصلا وجه قشنگی نداره بالاخره خانواده هم مهمه تو ازدواج

عزیزم اگه پسر بودی باز یه حرفی . چون معمولا پسرا ژنشون به پدر میره هرچند من همینم قبول ندارم.

حالا تو که دختری ،