2737
2739
بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ ۲۹ آذر با اتومبیل درحال عبور از یکی از خروجی‌های اتوبان همت بود، دچار حادثه تصادف شد و همسر خود را از دست داد.

به گزارش همشهری، روز گذشته(29 آذر) بنیامین بهادری(خواننده پاپ) که با اتومبیل درحال عبور از یکی از خروجی‌های اتوبان همت بود، دچار حادثه تصادف شد و در این سانحه نسیم حشمتی(همسر بنیامین بهادری) خواننده جوان موسیقی پاپ، دار فانی را وداع گفت.

در این سانحه رانندگی آسیبی به بنیامین بهادری وارد نشده است.

تعدادی از خوانندگان موسیقی پاپ ازجمله محمد علیزاده و محسن چاووشی در صفحه‌های شخصی اینترنتی خود با بنیامین بهادری ابراز همدردی کرده‌اند.
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
http://www.biograph.ir/1392/09/بیوگرافی-و-زندگینامه-بنیامین-بهادری-ع/
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی دلم میخواد عکس خانومش رو ببینم کسی نداره
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
2731
2738
واااااااااااااااااااااااااا سپیده نجابت چه ربطی داره به فیسبوک ؟
از اون حرفا بودااااااااااااااااااااااا
آدم باید یه "تو" داشته باشه که هر وقت از همه چی خسته و نا امید بود بهش بگه : مهم اینه که تو هستی ، بیخیال ِ دنیا آنیسام
واااااااااااااااااااااااااا سپیده نجابت چه ربطی داره به فیسبوک ؟
از اون حرفا بودااااااااااااااااااااااا
آدم باید یه "تو" داشته باشه که هر وقت از همه چی خسته و نا امید بود بهش بگه : مهم اینه که تو هستی ، بیخیال ِ دنیا آنیسام
سپیده جون کاملا حق با شماست
و اینم اضافه میکنم که زنی بوده که دنبال حاشیه و جلب توجه هم نبوده
الان اسم یه بازیگر یا خواننده رو که سرچ میکنی بیشتر از خودش عکس زن و بچه اش رو میبینی
سمیرا جون اینجوری نیست که وقتی کسی فی س داره یعنی نانجیب هست
موضوع این خانوم با منو شما فرق میکنه
این مثلا زن یه آدم مشهوره که حسابی میتونسته از موقعیتش استفاده کنه ولی نکرده
2706