2733
2739
یه پسر ده ماهه هم دارم
دخترم از ابتدا با اومدن نوزاد جدید مشکلی نداشت و ما هم همه توجهمون بهش بود
اما الان یه هفتست که مثل ابر بهار گریه میکنه و پستونک میخواد و امشب بالاخره تسلیم شدم و پستونک پسرم رو به دخترم دادم و الان داره میخوره! درحالیکه خودش اصلا تو نوزادی پستونک نگرفت
خودش میخوابید اما الان یه مدته رو پا میخوابه مثل پسرم

کلا کارهای پسرم رو تقلید میکنه و دوست داره کوچیک باشه ,هرچی باهاش حرف میزنم. فایده نداره

تشویق ,تنبیه,همه کاری کردم
خدایا آخرش چی میشه? نگرانم,نگرانم نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تجربهای ندارم ولی بهتره با مشاور کودکان مشورت کنی. تو نت ادرس هست سرچ کن پیدا میکنی
برای دنیا تو شاید فقط یک نفر باشی ولی برای یک نفر شاید اندازه یه دنیا ارزش داشته باشی...
2740
منم تجربه ندارم
ولی بهتره که گاهی پیشش از پستونک خوردن و روی پا خوابیدن بد بگین به صورت بچگونه
و از کارای بزرگونه تری که انجام میده تعریف کنین مثلا از اب خوردنش با لیوان یا از اینکه تنها و سر جای خودش میخوابه تعریف کنید
البته اخلاق همه ی بچه ها مثل هم نیست بهتره با ی مشاور مشورت کنید چون اکه حسادتش بیشتر بشه ممکنه خدایی نکرده خطرساز بشه
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
اسباب بازی خوشگل و با مزه بخر بگو نینی نمیتونه با این بازی کنی تو بزرگ شدی میتونی و مال توءه تا از بزرگ بودنش خوشحال باشه یا مثلا کیک درست کن بزار اون با هم زن تخم مرغارو هم بزنه یا ..... کارایی از این قبیل...
2706