2733
2734
عنوان

پول قرض دادن به خواهری که اصلا منو آدمم حساب نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 28 پست
اولویت رو شادی خودت و خانوادت قرار بده چون به احتمال زیاد بعد عروسی میرن ماه عسل و مهمونی و... کلی ...

من کلا همین یه دانه خواهر دارم دلم میسوزه از یه طرف از طرفی همه چی هر ماه داره میره بالا گران میشه دیگه نمی‌توانم سواری بخرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلا همین یه دانه خواهر دارم دلم میسوزه از یه طرف از طرفی همه چی هر ماه داره میره بالا گران میشه د ...

دلت نباید بسوزه 

اون ها آسون تر راه برای بدست آوردن پول انتخاب کردن. بذار خودشون مشکلشون حل کنن و نگران نباش. حل میکنن. 

2731

به نظر منم نده 

اونا حالا تازه ۶ ماهه عقدن چی میشه سه ماه دیگه عقد باشن یا عروسی جمع و جور بگیرن 

اگر به این راحتیا بدی با توجه به اینکه ادمم حسابت نمیکنن و میدونن پول دست توعه و حسابش با توعه نه با شوهرت شاید به زور بتونی پس بگیری 

یه نه بگو و قبول نکن بگو شوهرم راضی نیست میگه ماشین گرون میشه نمی‌تونیم بخریم 

بگو من نمیتونم بدم 

خلاصه اونا میتونن با قناعت یا قرض از کس دیگم بگیرن منتها مادرت تورو ساده گیر اورده میدونه پول تو دستو بالته میخواد اونا با دل خوش و راحت عروسی بگیرن 

اینکارو نکن پشیمون میشی 

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
مادرم میدانه تو حسابم پول دارم چی بگم نمی دانم بگم ندارم میگن دروغ میگی اینا دیگه چی باید بگم نمیخام ...

هیچی ارزشش از خودت و خونوادت ( زندگی شخصیت با شوهرت ) با ارزشتر نیس . ممم بودم نمیدادم . با شوهرت هماهنگ شو ... بگو ماشین خریده ولی یکماه بعد تحویل میگیریم . به مادرت بگو شوهرفلانی ( خواهرت) ک داره . خب طلاهاتو به گرم قرض بده بعد عروسیش بخره برات . عمرا مادرت اینکارو کنه .

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
من کلا همین یه دانه خواهر دارم دلم میسوزه از یه طرف از طرفی همه چی هر ماه داره میره بالا گران میشه د ...

روز به روز گردن میشه و بهت قول میدم که این ادم حسابت نمیکنه تا یه سال دیگه هم پولتو نمیدونه وقتی پولتو بده دیگه خیلی از ارزشش کم شده اگه خیلی کم روییی برو پولتو بده طلایی چیزی یا ماشین قسطی بخر اصلا به تو دخلی نداره عروسی اونا داماد باید خودش خرجشو بده تو چرا اخه

یک دونه یا ده تا مهم نیس . مهم کیفیته ک تمگار خواهرهی الان ندارن . وقتی بقول خودت آدم حسابت نمیکنه چرا باید به فکرش باشی

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

بگو ماشین دیدیم‌‌.. باید بخریم. نمیشه پول بدم.

بخر سریع

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾