2752
2739

من بزرگترم از خواهرم  خواهرم ماه دیگه عروسیش همسرش کارش املاک  و ادعاشون خیلی بالاست و خیلی پز میدن اینها ۶ ماه عقد کرده ولی مادرمم حتی پز اون یکی دامادش که میشه شوهر خواهر من میده به من و شوهرم شوهرم وضع مالیش خوبه دستش به دهنش میرسه خانه و ماشین داریم شوهرم کارش تو بازار بعد خواهرم که الان دم عروسیش  مادرم زنگ زده برای اون داماد کوچک که عروسیش از شوهرم ۱۵۰ میلیون میخاد از شوهر من قرض بگیره  بعد به شوهرم گفته آره شما پول بدین عروسیش راه بیافته بعد از عروسی پول شمارا میده اگه هم ضمانت میخاید طلامو میزارم چی باید بگم من الان به اینها از طرفی من دلم خون از دست خواهرم زمان عقدش که من تو عقد آدم حساب نکردن تالار شو اینارو من روز جشن فهمیدم کجاست بعد خواهرم بعد از عقدش بایکی از فامیل های شوهرش جور شده اصلا نه به من زنگ میزنه نه من آدم حساب میکنه حتی خانه منم نمیاد با اون زن فامیل شوهرش جور جور کلی انگار با اون خواهرن نه با من روز عید خانه مادرم بودیم خواهرم به اون زن فامیل  شوهرش میگفت بیا بریم بیرون اما به من به من اصلا احترام نمیزاره من دوست نداره خواهرم اصلا من جون براش میدم اون نه الان چه جوری با چه دل خوشی من پولمو بدم به خواهری که اصلا منم آدم حساب نمیکنه مادرم طرفدار اونهاست از طرفیم این ۱۵۰ میلیون پول ماشین خودم همسرم ماشین داره خودم میخام ماشین بگیرم از پول ماشین باید بدم از طرفی به اینها بدم ماشین گرون میشه تو عروسی اینها ما ماشین سواری نداریم ماشینی که دست شوهرم مال کارش تو بازار باریه الان ماندم چه کار کنم بدم خودم ضرر میکنم بازار بدبختی پول جمع کردم ماشین اگه گران شه دیگه نمی توانم سواری بخرم 

من اگه خواهر دار هم میشدم ، میشدم تو

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماشین بخر 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
من اگه خواهر دار هم میشدم ، میشدم تو

چرا به خدا خیلی بدبخت مظلومی هر کاری برای خواهرم میکنم به چشمش نمیاد به فامیل شو هرش چسبیده من هرشب گریه میکنم برای اون اون نه بود نبود من براش فرقی نداره  الانم خیلی دودلم شوهرم میگه پول ماشینت میخای بدی بده به من ربطی نداره  خیلی خاک برسرم 

من ازت خواهش میکنم که برای خودت ماشین بخر.  چون آینده مثل روز جلوی چشمم روشن

چه کار کنم نمیدانم الان پیام دارم میدم با اشک دارم مینویسم میگم نکنه با این پول گره از کارش باز بشه از طرفیم یاد کاراشون می‌افتم میگم  بی خیال از طرفیم میگم عروسیش از طرفی نتوانم این ماه بخرم ماشین گران بشه دیگه نمی توانم سواری بخرم بی ماشین باز میمونم تو عروسی اینها دیگه ماشینم نداریم بت ماشین کار همسرم که نمیشه رفت اون ماشین باری ماشین بار کش 

ندین بهونه بیارین ، بگین‌ نداریم ... بگین‌خودمون قرض داریم

مادرم میدانه تو حسابم پول دارم چی بگم نمی دانم بگم ندارم میگن دروغ میگی اینا دیگه چی باید بگم نمیخام اصلا اتفاقی بیافته بهشون بدم دیگه نتوانم ماشین بخرم شوهرم باز یه چیزی میگه بااینکه الان میگه پول ماشین سواری دادم به تو تو حسابت من کاری ندارم با این حال 

چه کار کنم نمیدانم الان پیام دارم میدم با اشک دارم مینویسم میگم نکنه با این پول گره از کارش باز بشه ...

اولویت رو شادی خودت و خانوادت قرار بده

چون به احتمال زیاد بعد عروسی میرن ماه عسل و مهمونی و... کلی بهانه میارن تا پول رو دیر بدن یا کم کم پس میدن. دیگه شرایط خرید ماشین رو از دست میدی. 

از قدیم گفتن نقد ول نکن. 

همین خواهرم که گفتم دوران بعد زایمان یبار نیومد ی لیوان آب دستم بده. 

کسی که قدرشناس نیست نباید براش از خودگذشتگی کرد.

بازم ازت خواهش میکنم پول قرض نده.