2733
2734
عنوان

کیا قرص گین اپ خوردن بیان

90626 بازدید | 72 پست

سلام بچه ها مامان من متاسفانه بدون مشورت من از یه خانمی قرص گین اپ خریده ، قسمت عجیب ماجرا اینجاست قرص روی قوطی زده شصت به علاوه ی پنج عدد ،شصت تا قرص یه اندازه تو یه بسته اس ،پنج تا تو یه بسته اس ،تاریخش هم از ۲۰۲۲ ولی من هرچی تو نت میزنن این مدل نیست ،شما که مصرف کننده هستید بگید اصله یا نه عکسشم الان میذارم

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم الان داشتم تحقیق میکردم میخوام برم بخرم شما چند خریدین؟

۱۹۵ تومن ولی خیلی شک دارم بهش ،اصلا این مدل با این قوطی شصت له علاوه پنج تو نت نیست😐

2740

آره همینه .جاری منم استفاده کرده جواب گرفته خیلی چاق شده عالی شده صورتش

جاری شما هم همین مدل شصت به علاوه پنجشو مصرف کرده؟

باید دو دوره استفاده کنی بعد کم کم قطعش کنی وگرنه تو سایت هم زده اثر بخشی نداره

دو دوره استفاده کردم دقیقا یهو قطع نکردم .اینا همش الکیه. خواهرمم ک تحت نطر دکتره برا معدش دوساله

فقط کالری شماری جواب میده .بهترین قرص و پودرو در طی 10سال استفاده کردم جواب نداد.خدای استفاده از هر مدل داروی چاقی ام من .دریغ از یک کیلو 

الان چند ماهه کالری شماری میکنم 9کیلو اضافه کردم

۱۹۵ تومن ولی خیلی شک دارم بهش ،اصلا این مدل با این قوطی شصت له علاوه پنج تو نت نیست😐

من فروشم رو قرص هست جون بی ضرر هست تو تاپیکم عکس گزاشتم ببین

من قصدم کمک هست نه تبلیغ.گزارش نزنید لطفا🙂🙂انواع محصولات آرایشی بهداشتی.لاغری چاقی.پوست و مو🤩
2706