2733
2734

سلام لطفا کسایی که تو بارداری پر کاری تیروئید داشتن کمک کنید خیلی نگرانم من ۱۵ هفته باردارم و دو هفته پیش فهمیدم تیروئید پر کار شده دکتر برام روزی ۲تا قرص پی تی یو تجویز کرده لطفا کسایی که تو بارداری از این قرص استفاده کردن بگین روزی چندتامصرف می کردین میترسم یه دف کم تجویز کرده باشه 

تعداد رای : 0
نظرسنجی
۱
0
0%
۱
0
0%

مامانایی که تیروئید کم کار داشتن، به جنین اسیب میرسه؟ 

یکی از اقوام خودش و بچش تا اخر عمر باید قرص مصرف کنن راست میگن؟ 

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
مامانایی که تیروئید کم کار داشتن، به جنین اسیب میرسه؟  یکی از اقوام خودش و بچش تا اخر عمر باید ...

منم تیروییدم کم کار ه

رفتم متخصص گفت طبیعیه دارو یک روز درمیون داد 

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم تیروییدم کم کار ه رفتم متخصص گفت طبیعیه دارو یک روز درمیون داد 

من الحمدالله تیروئید ندارم، فقط اینکه میخواستم بدونم راسته تا اخر عمر یه قرص هایی رو باید مصرف کنن یا طرف اغراق کرده و خالی بسته؟ 

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ