2737
2739
بچه های من تقریبا 3.5ساله هستند ودر اتریش بدنیا امدن ولی تاحالا که برند مهد هیچ اموزش وشناختی از المانی نداشتن مگر اینکه کارتون یا فیلم دیده باشند که انهم جنبه اموزشی نداشت...والان دو تا سه هفته هست که می رند مهد...خیلی راحت می رند وامدنی به سحتی بر می گردن خانه....مشگل من این هست که زمانی که وارد مهد می شند لال می شند البته می دانم چرا ...چون به ان زبان حرف که نمی زنند ..اما از اینکه با اشاره با بچه های دیگه حرف می زنند .ناراحتم...بعضی وقتها توی خانه باهم با اشاره یا با مفاهیم غیر اشنا حرف می زنند....ایا طبیعی هست تو رو خدا اگر تجربه دارید بگید...می خواستم براشون مربی بگیرم اینجا المانی یادشون بده....اما مربیها ی مهد مخالفت کردن چون می گن مهد خودش برای یاد گیری کافی هست...بخصوص اینکه پسرم دیر زبان فارسی باز کرد اینها می گن بزارید زبان فارسیش کامل بشه بهش فشار نیارید ...حالا من نگرانم ...صبحا که می رند داخل سلام به المانی بهمه می گن...صبح بخیر می گن امدنی هم خداحافظی می کنند ...اما کلا چون فهمیدن زبانشون متفاوت هست ساکت شدن...شما بودید چیکار می کردید؟ تو رو مدا اگر تجربه درباره بچهاتون دارید به من بگید ....خواهشا ...ممنون
یاد می گیرن عزیزم الان دارن ضبط می کنن و بعد پخش اینقدر نگران نباش
من دوستم هم شرایط شما رو داشت ولی خوب شد نگران نباش
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصلا نگران نباش و کار به کارشون نداشته باش بهت قول میدم 6 ماهه برات آلمانی مثل بلبل صحبت می کنن
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
خواهر منم اتریشه دخترش 10 ساله بود رفت الان نزدیک دوساله دخترش خیلی خوب آلمانی حرف میزنه!
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
2738
دوست من دخترش کوچولوتر بود. روزای اول جیغ جیغو شده بوده چون حرفاشونو نمی فهمیده. ولی بعد یاد گرفته الان فارسی می فهمه ولی آلمانی حرف می زنه. شاید وبلاگشو خونده باشی. شقایق.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
بهشون اعتماد کن. اونا میدونن چیکار میکنن.سیستم آموزشیشون روی اصول هست. حتما تجربه هم داشتن. همونطور که مربی اش گفت توی خونه فارسی حرف بزنید.
سلام عزیزم....من نخوندم وبلاکش رو می تونی برام بزاری برم بخونم ...چند ساله بود ....فقط یادم هست یک دختر کوچولو توی وین بود همسن بچه های من حرف نمی زد الان وضعش چطوره؟
2706