2737
2734
من دیابت بارداری داشتم البته خیلی کم بود. دکتر اطفال امروز قبل از ترخیص قند بچه رو آزمایش کرد و گفت خوبه مشکلی نیست. اما صورت بچه ام خیلی سرخه. مخصوصا وقتی که هوا گرم می شه یا خودش گرمش می شه خیلی سرخ می شه. این سرخی طبیعی هست؟ اصلا گرما برای بچه خوبه؟ بهتره خنکش کنم؟ مثلا پتو شو کنار بزنم خنک بشه یا مثلا ترنجبین بهش بدم که جیگرش خنک بشه؟ تورو خدا اگه تجربه ای دارید یه دقیقه وقت بذارید و جواب بدین. ممنون می شم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

باید دمای محیط چند روز اول مثل شکم مادرش باشه
مواظب باش سرما نخوره
مشکلی نیست پوستش هنوز نازکه
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
2728
مهربان جون

منم دقیقا مشکل شما رو داشتم، یعنی دیابت بارداری + پسرم 8 ماهه به دنیا اومد.

محیط رو براش خیلی گرم نکن، گرمای زیاد اصلا برا بچه خوب نیست.

بچه هایی که قند خونشون بیفته و توی محیط گرمی باشن، ممکنه خدا نکرده دچار تشنج بشن که حتی مادر هم متوجه

نشه. دور از جون دختر شما
2740
سیندرلا بانو ، اینکه شما گفتی که می تونه باعث تشنج بشه، منو کمی نگران کرد. الان دمای خونه برای بزرگترها هم گرمه. یعنی همه می گن بابا خیلی گرمه ، بعد ما بچه رو زیرش پتو و روش هم پتو انداختیم. الان پتو رو کنار زدم. لباس هم یه لا تنش کردیم. می خوام ببینم دمای اتاق چند درجه باشه خوبه و لباس بچه چقدر باشه خوبه؟
2706