2733
2739
عنوان

ریزش مو خیلی شدیییید🥲

257 بازدید | 33 پست

سلام بچه ها، شما تا حالا ریزش مو داشتین که با مصرف مکمل حل شده باشه دگ ریزش در کار نباشه ، من خیلی ریزش مو شدید دارم، از چ نوع قرص ویتامین راضی بودین برای ریزش مو. به جز فیتو. ممنون میشم جواب بدین ✨❤️

مدیریت باشگاه ورزشی (ROy فیت)✨❣️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

سیستئین ب۶ این خیلللللللی جواب میده البته برای من عاااااالی بود

سخت محتاج دعای شمام 🥺 سال ۱۴۰۳ یعنی حاجت روا میشم؟!!لطفا برای گشایش بختم ی صلوات بفرستید انشالله شمام حاجت رواشین💫🙏🌹

استرس اینا نداری که؟

یا تو شرایط بحرانی نیستی؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2738

#چــالش داریـــم چــه چــالــشی 😍

#شرکت_کننده: 🫶🏻 13 اقاپسرمون🌼

لایــــ❤️ــــک بــزنــــ💟

جـ🎁ــایــزه بـــبـر فـــقط 3️⃣ نـــفر اولـــ

🎁نـــفر اولــ  200 هـــزار  تــــومــ💴ن

🎁نـــفردومــ 100 هـــزار  تــــومــ💴ن

🎁نـــفر سـومـ 50 هـــزار  تــــومــ💴ن

https://rubika.ir/joinc/BFDFJGJF0IVTUNEVYKFMJAQXJLSZJIIK

فــقــط یــک بــنر از مــدیـر بــگیــرین 🤗

✅️ایــدی مــدیــر:

@hly__1402

حــــــداقل لایکــــــ❤️ برای بـــــرنده شــــــدن 300لایکــــ

با ما هـــــمراه باشیـــــ🫵🏻ــد

بیوتین و زینک پلاس دو ماه میخوردم ریزش موهام قطع شده بود کاملا ولی تا ول کردم قرصارو مجددا شروع شد.عزیزم اول علت ریزش موهاتونو پیدا کنید خدایی نکرده  کیست تخمدان.تیروئید کمبود ویتامین شامپوی بد و.....

و خدایی که در این نزدیکیست.
2706