2737
2739

سلام مامانا من بعد کلی گشتن فهمیدم که با همین دکتر خودم ادامه بدم و سز شم خیلی بهتره چون نه وقتشو دارم که دکتر عوض کنم نه حالشو (سنگین شدم 🤧) 

دکترم معصومه بختیاری هست و بیمارستانای طرف قرار دادش:

مصطفی خمینی  نیمه خصوصی.  ت ۷/۵

تندیس _ خصوصی_ ۱۶ ت

تریتا _ خصوصی _ ۱۳ ت

اقبال 

گاندی

فرمانیه

که هزینه اخریارو نپرسیدم 

نظرم رو تریتا هست چون همین حدودا میخاستم برا سزارینم هزینه کنم بیشتر از این نمیتونم و کمتر از اینم خصوصی دیگه ای نداریم

حاالا کسی بوده از سزارین تو تریتا به تازگی رفته باشه و راضی باشه؟؟ پرسنل و رسیدگیشون ؟ تیم بیهوشیشون مهربونن؟🥲 من خیلی نازک نارنجی ام میترسم باهام بد برخورد شه سکته کنم از استرس همونجا😂🤦🏼‍♂️

بعد یه سوال دیگه کسایی ک هزینه رو پرسیدن و رفتن سز شدن اخرشم همون هزینه ک گفتنو گرفتن یا خرج اضافی تراشیدن براشون؟؟

برا سلامتی همه نینیا صلوات یادت نره🤲🏻❤️
تریتا یه بیمارستان چرته

تا این چرتیو تو چی تعریف کنی

مثلا یکی میگفت فلان جا رفته غذایی ک دادن بد بوده پس بیمارستانش بده :/

تیم پزشکی مسول و رسیدگیشون بالا باشه بقیه چیزا مهم نیست واقعا مگه قراره چند شب بمونیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم بین اقبال و تریتا موندم فقط میدونم اقبال ارزون‌تر و قدیمی تره شما چه کردین؟

من بعد از کلی گشتن گفتم با همون دکتر خودم مصطفی خمینی برم بهتره بیمه تامینم قبولش داره هم اینکه دکترمم میگه اونجا خوبه نظرات مثبتم خیلی داره هزینشم برام بهتر و مقدور تره 

من بعد از کلی گشتن گفتم با همون دکتر خودم مصطفی خمینی برم بهتره بیمه تامینم قبولش داره هم اینکه دکتر ...

بسلامتی

اتفاقا همسر دوست شوهرم اونجا زایمان کرده و خیلی راضیه

منم فکر کنم باید برم اقبال

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
2740
بسلامتی اتفاقا همسر دوست شوهرم اونجا زایمان کرده و خیلی راضیه منم فکر کنم باید برم اقبال

تا زایمان کنیم صداا نظر عوض میکنیم🥲😅

ولی نه دیگه من هماهنگ شدم نامه بسترینم برا همونجا گرفتم 

انشالله توام یه دل شی و زایمان راحتیو پشت سر بذاری🌷

تا زایمان کنیم صداا نظر عوض میکنیم🥲😅 ولی نه دیگه من هماهنگ شدم نامه بسترینم برا همونجا گرفتم  ...

انشاالله

منم نامه بستری گرفتم

حالا مادرشوهرم میگه بیا برو تریتا دکترت ‌ عوض کن

موندم چیکار کنم😂

مصطفی خمینی هم خصوصیه ولی با اکثر بیمه ها قرارداد داره

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
انشاالله منم نامه بستری گرفتم حالا مادرشوهرم میگه بیا برو تریتا دکترت ‌ عوض کن موندم چیکار کنم😂 ...

اوممم تریتا بزرگتر از اقباله گویا اقبال ساختمون کوچیکیه که فقطم مخصوص زایمانه

هردو مزایا معایب دارن ببین چه میکنی دیگه 

تریتا افتضاحه من پنجشنبه زنگ زدم که حرکت بچه کم شده بیام سونو بعد از یکساعت پشت خط بودن گفتن شنبه بی ...

پس همون اقبالو برو چه میشه کرد دیگه

منم فردا عملمه دعا کن برام خاهر🥴

2706