2733
2734
عنوان

از سزارین تو بیمارستان تریتا راضی بودین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1920 بازدید | 17 پست
سلام عزیزم.بلاخره کدوم بیمارستان سزارین کردین ؟  تریتا خوب بود ؟

سلام گلم من مصطفی خمینی رو انتخاب کردم هزینشم ۱۴ دراومد برام با فیلم و اتاق وی ای پی و اینا

از دکتر خودم راضی بودم از دکتر بیحسیم اصلا راضی نبودم 

سه بار بیحسم کردن نشدم بیهوشم کردن اخر

وسطای بیهوشی ام بهوش اومدم یجورایی😂😂

برا سلامتی همه نینیا صلوات یادت نره🤲🏻❤️
سلام گلم من مصطفی خمینی رو انتخاب کردم هزینشم ۱۴ دراومد برام با فیلم و اتاق وی ای پی و اینا از دکتر ...

ببین ببخشید یه سوال دیگه. سزارین اختیاری بودی ؟ دکتر بختیاری راحت سزارین قبول میکنه ؟زیر میزی یا پول اضافه چطور ؟ چون الان دکتر ها سزارین را قبول نمیکنن منم در به در دنبال دکترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین ببخشید یه سوال دیگه. سزارین اختیاری بودی ؟ دکتر بختیاری راحت سزارین قبول میکنه ؟زیر میزی یا پول ...

راحت باش اره اختیاری بودم و پولی نکرفت بابت زیرمیزی

برو زیرنظرش باش مطبش میرداماده خیابان یخچال مرکز سقط مکرر ابن سینا با خودش صحبت کن باز 

برا سلامتی همه نینیا صلوات یادت نره🤲🏻❤️