2737
2734
عنوان

marzi و تاکوی تخم مرغ 😁😋

16323 بازدید | 157 پست

اسم این مدل تخم مرغ همزده رو من گذاشتم تاکو چون شبیه ساندویچ تاکو هست😁😁 

معمولا به عنوان یه شام سبک برای دخترم درستش میکنم خیلی لذیذ و عالی میشه👇🏻

یه پیاز رو خلالی تفت بدید تا طلایی بشه یه تیکه سینه مرغ رو بپزید و نگینی خرد کنید و به پیاز اضافه کنید و تفت بدید یه قارچ اسلایس شده و یه تیکه فلفل دلمه ای نگینی هم اضافه کنید ادویه هر چی دوست دارید بزنید من کمی نمک و کمی فلفل میزنم در انتها هم کمی رب گوجه بزنید و تفت بدید و کنار بذارید 👇🏻

یه دونه تخم مرغ + یک یا دو تا تخم بلدرچین رو توی یه کاسه بشکنید و بهش یه پنس نمک و کمی آویشن بزنید و هم بزنید 

بعد ته تابه رو با کمی روغن گیاهی چرب کنید و تخم مرغ رو بریزید👇🏻

یه طرفش که سرخ شد برگردونید و کمی پنیر پیتزا یه طرفش بریزید و مایه ای که درست کردید رو هم یه طرفش روی پنیرها پخش کنید و باز روی مایه پنیر بریزید(اینجا باید سریع باشید)👇🏻

بعد اون طرف رو برگردونید روی مایه که به شکل یه نیم دایره بشه بعد دو طرفش رو برشته کنید👇🏻

تمام👇🏻

سرو کنید و نوش جان کنید😍

البته این مقدار مواد که گفتم یه وعده برای کودک هست اگر برای خودتون میخواید مواد رو بیشتر کنید😘

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دلم خواست     مرسی بابت تاپیک مفیدت     دخترت مشکل دندوناش حل شد؟

😍 

بله فعلا که اوکی هست 

البته دوبار تحت بیهوشی کامل ترمیم دندان داشته تا الان

نوش جونتون😍

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️
2740
سلام مرضی جونم خسته نباشی چقدردستورمفیدگذاشتی مرسی ازت راستی روز موفرفری ها روبه آیه خانوم ژزاب تبری ...

سلام عزیزم 

قربون محبتت 

ممنونم عزیز مهربونم 😘😘😘

امروز خیلی از خاله های مهربونش این روز رو بهش تبریک گفتند از طرف آبه گلی از شما خاله نازنینم هم تشکر میکنم و میبوسمتون😘

سلام عزیزم  قربون محبتت  ممنونم عزیز مهربونم 😘😘😘 امروز خیلی از خاله های مهربونش این ...

وای خدااااا😍😍😍خرمن هاشوماشاالله بهش باشه

منم روی ماهشومیبوسم

بلهههههه.....‌آیه خانوم خاطرخواه زیاداره دیگه

به نام خدا:وزن شروع۷۳وزن هدف ۶۳ گروه آبی_۰۰/۱۲/۳
وای خدااااا😍😍😍خرمن هاشوماشاالله بهش باشه منم روی ماهشومیبوسم بلهههههه.....‌آیه خانوم خاطرخواه ز ...

ممنونم عزیزدلم 

از مهربونی شماست 

ماشاالله به عزیزانت ❤️

قربونت برم

سلام عزیزم  قربون محبتت  ممنونم عزیز مهربونم 😘😘😘 امروز خیلی از خاله های مهربونش این ...

سلام عزیزم خدا نگهدار گل قشنگت باشه به همراه خانواده😘😍🌹

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2706