2752
2734
عنوان

marzi و تاکوی تخم مرغ 😁😋

| مشاهده متن کامل بحث + 16434 بازدید | 157 پست
همین اونا هم چرخ کرده رو میخورن آره غذاهای آبکی مثل خورشت هم دوست ندارن مثلا قورمه سبزی لوبیا قرمز ...

خوراک لوبیا و قارچ رو دوست داره دختر من و میخوره 

نه ناراحت نمیشم 

خورشت ها رو هم طفلکم میخوره اینجوری نیست که اصلا نخوره اما خب دوست نداره و کم میخوره 

من خودمم بچه که بودم یه سری غذاها رو دوست نداشتم هنوزم دوست ندارم مامانم هم اصرار نمیکرد و برام غذای جدا درست میکرد اتفاقی هم نیفتاد😌 

من حبوبات مثل عدس و چشم بلبلی و ماش و باقالا رو به پلو زیاد میزنم و دخترم هم میخوره 

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
خوراک لوبیا و قارچ رو دوست داره دختر من و میخوره  نه ناراحت نمیشم  خورشت ها رو هم طفلکم ...

عزیزم ی سوالم در مورد باقلا دارم من نهار میخواستم برای بچه های دوستم باقالل پلو درست کنم اینجا کاربرا گفتن درست نکن خطرناکه کلا منصرف شدمشما چند سالگی ب دخترتون باقلا دادین؟! مگ تو بیمارستان ب دنیا میان تست نمیگیرن ازشون؟!

پلو با چشم بلبلی و ماش رو توضیح میدین چطوری خوشمزه میشه؟ تا حالا درست نکردم🥰

در مورد آموزشهایی ک ب دخترتون میدین هم اگ تاپیک دارین معرفی میکنین خیلی دوست دارم زیاد بدونم از بچه ها😍😍😍

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم ی سوالم در مورد باقلا دارم من نهار میخواستم برای بچه های دوستم باقالل پلو درست کنم اینجا کاربر ...

گلم باقالا بله آلرژی زاست و ریسک فاویسم رو بالا میبره 

در مورد تست تو بیمارستان خیلی مطمئن نیستیم بالاخره اینجا ایران است🤦🏻‍♀️ 

من تا ۳ سال و نیمگی اصلا به دخترم ندادم بعد از گذشت ۳ سال و نیم یه روز مقدار خیلی کم بهش دادم و اینحوری شروع کردم 

چشم بلبلی دقیقا عین باقالی پلو با شوی پخته میشه 

ماش و عدس  رو هم جدا میپرم بعد برنج رو چلوکش میکنم و میذارم وسطش بعد روغن و زعفرون میریزم و قاطی میکنم به همراه کتلت یا مرغ خیلی خوب میشه

گلم باقالا بله آلرژی زاست و ریسک فاویسم رو بالا میبره  در مورد تست تو بیمارستان خیلی مطمئن نیس ...

ممنون عزیزم بابت راهنمائیت💚🌷🌷💚

من همیشه تاپیکاتونو دنبال میکنم بخصوص در مورد دختر کوچولوتون چون عاشق بچه هام😍😍😍

خدا حفظش کنه و زیر سایه ی شما بزرگ بشه و باعث افتخارتون باشه💚🌷🌷🌷 💚

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................
2731
سلام عزیزم  ممنون  البته این شام آیه بوده  صبحانه اش نیست  آیه صبحانه معمولا ...

چقدر شبیه دخترمنه.عزیزم.منم دخترم ارتباط گیریش بده.ولی بابچه ها مخصوصا دختر همسن خودش باز بهتره. ماشاالله به دختر نازنینتون.مرسی که جوابمو دادی 🌹🌹

❤ 
ممنون عزیزم بابت راهنمائیت💚🌷🌷💚 من همیشه تاپیکاتونو دنبال میکنم بخصوص در مورد دختر کوچولوتون چون ...

ممنونم عزیزدلم باعث افتخارمه💋

مرضی عزیزم سلام خیلی خوشحالم که دوست مجازی مثل تو دارم ،دختر من شش ماه از گل دختر شما بزرگتره،و بهت پیشنهاد میدم به جای مهد کلاس  imath ثبت نامش کنی خیلی کلاس مفید و شاد و مفرحی هست 

فسنجون بااااااید ترش باشه😋 با منم بحث نکنین😏
مرضی عزیزم سلام خیلی خوشحالم که دوست مجازی مثل تو دارم ،دختر من شش ماه از گل دختر شما بزرگتره،و بهت ...

سلام عزیزم خوبید 

اتفاقا در خصوص کلاس های آی مت هم خیلی تحقیق کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که برای آیه مهد گزینه بهتریه 

چون آیه از لحاظ استعداد و یادگیری و هوش ریاضی مشکلی نداره و فقط تو قسمت ارتباط و مکالمه با بچه ها کمی ضعیفه 

من دنبال فضایی هستم که با بچه ها بیشتر وقت بگذرونه و همون مهد بهتره 

از مهر هم که باید بره پیش دبستانی 

روزا خیلی تند و سریع دارن میگذرن و استرس من هر روز بیشتر میشه 

از الان دنبال مدرسه هستم برای سال اول دبستان که مهر سال آینده اس و هزاران نگرانی و دغدغه🤦🏻‍♀️

سلام مرضیه جون برنج و رب چه مارکی استفاده میکنی خانومی؟

سلام عزیزم 

رب که سالهاس خونگی گاهی مامانم زحمت میکشن برام درست میکنن گاهی هم یه خانم بسیار تمیز و محترمی هستند ایشون درست میکنن واسم 

برنج هم ما خانوادگی طارم معطر هاشمی میخریم 

من یه چند بار کامفیروز خریدم که خوشم نیومد و باز اومدم رو طارم

سلام عزیزم خوبید  اتفاقا در خصوص کلاس های آی مت هم خیلی تحقیق کردم و در نهایت به این نتیجه رسی ...

دقیقا مهد خیلی بهتره بچه منم باید تو جمع باشه مخصوصا یا یاد بگیره 

چون همش تنها بوده بچه ای اطرافمون نبوده مهد خیلی خوبه 

سلام عزیزم خوبید  اتفاقا در خصوص کلاس های آی مت هم خیلی تحقیق کردم و در نهایت به این نتیجه رسی ...

بله استدلال تون کاملا درسته من تصمیم گرفتم پیش دبستان و دبستان دخترم ی جا باشه که با همون دوستای پیش ،دبستان و هم آن شالله بگذرونه‌موفق باشی .منتظر دستورات عالی برای تغذیه بچه ها هستیم ☺️☺️🫶

فسنجون بااااااید ترش باشه😋 با منم بحث نکنین😏

سلام مرضی خانم خوبی آیه جون خوبه   مرضی جان اگه در مورد غذا و تغذیه بچه ها بیشتر برامون تاپیک بزنی ممنونت میشم البته می‌دونم با بچه خیلی وقت نمیکنی اما هر موقع تونستی اینجا یه چیزایی برامون بذار دختر من بسیار بدغداست یعنی جز انگشت شماری غذاها چیزی نمیخوره اینجا میام هم ایده میگیرم هم اینکه از بچه داری و خانه داری تو دوست عزیزم یاد میگیرم خدا آیه رو برات نگه داره

2706