2737
2739
عنوان

مامانای پسردار یه سوال تخصصی دارم

751 بازدید | 31 پست
سلام.پسرمن 5ماهشه و یک ماهگی ختنه ش کردیم.الان حدود یک ماهی هست که وقتی بازش میکنم میبینم آلتش کاملا رفته داخل پوستش.یعنی کلا ناپدید میشه بعد وقتی میخواد جیش کنه میاد بیرون.بااینکه پوشکشو خیلی شل میبندم ولی نمیدونم چرااینجوریه.کسی تجربه ای داره؟؟؟
پسرم،دیوانه وار دوستت دارم.
اشکال نداره .. بعضی پسر بچه ها اینطورن
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
نزار اینجوری بشه .... هر موقع پوشکش را تعویض میکنم با دست بکش بیرون یکی از دوستام بخاطر این مساله دوباره پسرش را ختنه کردن البته اگه منظورت کوچک و بزرگ شدن ... است طبیعیه دیگه
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فرو رفتن داخل خودش که طبیعیه ولی اگه کلا ناپدید بشه یعنی خوب ختنه نشده و پوست اضافی داره در فرو رفته ترین حالت باید نوک الت دیده بشه خخخخخ فرو رفته ترین حالتخودم خندم گرفت از اصطلاحم
2740
منم میخواشتم همینو میگفتم که زنبوری گفت با دو انگشت اطراف الت فشار بده میزنه بیرون بعد تمیزش کن وگرنه چسبندگی ایجاد میشه من اینو نمیدونستم الان دور کلاهک چسبیده به پوستش وقت دارم برا متخصص اورولوژی ببینم چه خاکی به سرم کنم
2706