2733
2739
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1163100 بازدید | 8784 پست
بزرگترین شوء حراجی مخصوص نی نی سایتی ها در غرب تهران

از تاریخ 14/6/91 سه شنبه تا تاریخ 22/6/91 چهارشنبه

از ساعت 10 صبح تا 7 شب

ادرس : اریاشهر، بلوار مرز داران، بعد از خشکبار تواضع زیر پل خیابان ابراهیمی ، الوند14 ، نامدار11 ، زنگ شماره 1 روی زنگ نوشته شده سالن یاسمین
تلفن تماس :09191779562

فروشندهای عزیز نی نی سایتی هم می تونند ثبت نام کنند تشریف بیارن

گن لاغری چربی سوز و ساعت شنی کاملا مناسب در زمان شیر دهی و بعد از عمل زایمان  سفارش 09358585603 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1277775&T=&postID=59359816
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من هم جدیدا " کرم دور چشم نئوستراتا خریدم 2 تا 3 بار بیشتر نزدم آخه من زیر چشم راستم یه چروک داره که بمحض لاغر شدن خودی نشون میده حالا اگه این لاغر شدن در حد 200 گرم هم باشه تا خوب غذا می خورم محو میشه
من از باریک بین پرسیدم گفت دور چشم و دور دهان از ترتینوئین یا مشتقاتش استفاده نکن من واقعا این رو به چشم خودم دیدم این 2 روز که ترتینوئین رو به کل صورتم بغیر از دور چشم زدم بیشترین جایی که می سوزه دور لبمه تازه چند جا خوندم که ممکنه چروکهای دور لب و دور چشم رو خوب کنه اما رنگشون رو تیره تر می کنه و ایجاد لکه می کنه
من ابروهای خیلی کم پشتی دارم هررررر چی هم تا حالا بگید امتحان کردم دوستم پارسال قسمتهای خالی ابروشو هاشور زده بود خیلی طبیعی و شیک شده من بازم صبر کردم شاید دربیاد اما فایده نداره! به نظرتون برم هاشور بزنم
دعای نیمه شبی دفع صد بلا بکند...
2740
مهتاب جان من اکثر کرم دور چشم ها رو امتحان کردم لیراک دیور ایروشه رک الارو اون نئوستراتا حتی آردن ایرانی رو باید ببینی چقدر میخوای هزینه کنی ویوا اسکین و تانزیا و موراد هستند که گرونند حد متوسط تر ش هم هست شرایط مالی و نوع پوستت در انتخاب کرم دور چشم بهت کمک می کنه
سلام

مرسی خانمی جون از مطلب زیبا و بجات

خانما واسه دور چشم هنوز موندیم که چکار کنیم (مرطوب کننده و پیشگیری از چروک)

آرامش جون دستت درد نکنه
منم واسه ابرو میخوام بزنگم به این داروخانه و محلولشونو بگیرم. مرسی

بچه ها من در مورد ضدآفتابا سرچ کردم

اینم یه اینک درمورد ضدآفتاب

http://www.baran-laser.ir/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=7638
من چند روز پیش یه کرم دست بتیس خریده بودم از جای مطمئنی هم گرفتم تاریخش هم درسته صبح که می خواستم بیام سرکار بازش کردم تا به دست هام بزنم چشمتون روز بد نبینه انگار شیر آب رو باز کردم همش ریخت روی مانتوم و من هاج و واج مونده بودم چکار کنم ؟ واقعا که این جنس های ایرانی بعضی هاشون خیلی مزخرفند .این اولین باری بود که این کرم رو خریدم .گفتم در جریان باشید شماها از این کرم نخرید
با همه سوزشی که در پوستم احساس می کنم احساس می کنم ترکیب یک آبرسان و ترتینوئین برای یک پوست خسته معرکه است . من اصلا صورتم جوش نمیزنه و پوستم خشکه اما همیشه خسته و غیر شفاف بود . امروز بعد از مدتها احساس کردم پوستم خیلی شفاف شده .

هورا

پس با احتیاط تر ادامه می دم مثلا یک شب در میون اما اینبار دیگه به دور لب نمی زنم
2706