2737
2734
عنوان

بعد از دو سال دوستم دیشب یه راز از زندگیشو بهم گفت تا حالا هنگم

| مشاهده متن کامل بحث + 9426 بازدید | 179 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه منم همینو بهش گفتم چرا وقتی تو خونه و سرمایه و ۰۰۰۰ داشتی ازدواج کردی باید بچه هاتو زیر پر و بالت میگرفتی و راحت و بی دقیقه زندگی میکردی
امسال سال تغییر و پیشرفت منه
2740
از 10 صفحه این تاپیک کلا یه صفحه ش مرتبط با تاپیک بودو بقیه معذرت میخوام لوده بازی .. چند وقتی بوداین عادت از نی نی سایت رفته بود ... سر دسته لوده ها بچه دار شده بود و سر زندگیش !! جسارت به کسی نباشه اما بهتره کمی رعایت کنیم ... اونم وقتی صاحب تاپیک داره جدی حرفش رو میزنه و پا به پای شما نمیذاره ..
عزیزم من دلت واسه دوستت نسوزه زنی که با دو تا بچه و پشتوانه مالی اختیار زندگی اش رو واسه بار دوم میده دست دلش و با یک مرد یک لاقبا ازدواج میکنه نیاز به دلسوزی نداره
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
__رزا__آنلاین پست ها : 1218 عضویت:1392/3/26 1393/10/10 - 5:04 عصرگزارش پست نامناسب لینک مستقیمارسال ایمیل از 10 صفحه این تاپیک کلا یه صفحه ش مرتبط با تاپیک بودو بقیه معذرت میخوام لوده بازی .. چند وقتی بوداین عادت از نی نی سایت رفته بود ... سر دسته لوده ها بچه دار شده بود و سر زندگیش !! جسارت به کسی نباشه اما بهتره کمی رعایت کنیم ... اونم وقتی صاحب تاپیک داره جدی حرفش رو میزنه و پا به پای شما نمیذاره ..
به نظر منم اشتباه محض کرده برای بار دوم چشم بسته ازدواج کرده وقتی میدیده انقدر تحت فشارش میذارن چرا ازدواج کرده همون محضر باید پشیمون میشد من بودم میچسبیسدم به بچه ها و خوشی خودم اگرم ازدواجی سر بگیره یه خورده عاقلانه تر که بدتر از قبلی نشه
درجایگاهی نیستم که قضاوت کنم اما اگه خودمون رو جای بچه هاش بخصوص دختره بذاریم اصلا احساس خوبی نخواهیم داشت به نظرمون کار مادر یکم خودخواهی هست حداقل با مردی ازدواج میکرد که پخته تر بود وشرایط مشابه داشت و فرزند ایشون رو هم قبول میکرد نه با یک فرد مجرد.... بنابراین خیلیم دلسوزی نداره... بدور از قیاس عرض میکنم من خانم مطلقه ای رو میشناختم که همسرش طلاقش داده بود( البته حتی فامیل خانم هم ایشون رو در جدایی بیشتر مقصر میدونستن وقبلا بهشون تذکر داده بودن که احترام همسرت رو بیشتر نگه دار) علنا بهش گفته بود که با یک فرد مجرد بهتر ازتو ازدواج میکنم و با با هر ترفندی که بود اینکار هم انجام داد(کم سنتر ازخودش)! بیشتر از روی لجبازی حالا اگر ما در جایگاه خواهر یا مادر اون پسر مجرد باشیم واقعا چه حسی به اون عروس خواهیم داشت ؟
2706