2733
2734
عنوان

همه آیفون دارن عجیبه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 76 پست
من خودم گوشیم اذییتم میکنه و سامسونگه ، سامسونگ بعد یه مدت کیفیتش افت میکنه ، حالا بین اس ۲۳ الترا و ...

نظر شخصی من هم s23 الترا هست. البته که هر فردی نظری داره و شما هم اونی که دوست داری رو بردار نظر بقیه برات مهم نباشه که بعدا تو دلت بمونه چرا ایفون نخریدی

بنظرم دوربین ایفون با هیچی قابل مقایسع نیست شایدم چون من کاراییم با دوربین زیادع

S23 الترا قوی تره دوربینش از آیفون اما متاسفانه سامسونگ به مرور کیفیت دوربینش افت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرق داره واسه چی بخوای  من خودم بلاگرم کیفیت دوربین و قدرت پردازش و باتری خیلی برام مهمه

دقیقا یکی از اقوام ما هم بلاگره و یکی هم فیبروزکار برای کارشون ۱۵ خریدن بخاطر دوربینش، من خودم با ۱۱ اوکیم فعلا

نظر شخصی من هم s23 الترا هست. البته که هر فردی نظری داره و شما هم اونی که دوست داری رو بردار نظر بقی ...

من هر دوش رو دوست دارم میترسم ۲۳ الترا بردارم بعدا مثل همین گوشیم کیفیتش افت کنه پولم هدر بره

2731
خب چرا اونموقع اونهمه دادی به ایفون بچه پولداری ؟ نمیدونی با پولات چیکار کنی؟

بحث بچه پولداری نیست واقعا ایفن گوشی خوبی هستش من که اصلا نمیتونم با سامسونگ کار کنم 

یه فیلمی میدیدم از مقایسه s23 با آیفون ۱۴ از نظر دوربین حتما ببینیش تازه آخرین مدل هر ۲ کمپانی هم نب ...

ارع خب سامسونگم خوبع

ولی کلا نمیشع مقایسه کرد

(:✨️𝑭𝒓𝒐𝒎 𝑾𝒆, 𝒂 𝑺𝒕𝒂𝒓 𝑳𝒆𝒇𝒕 𝒊𝒏 𝒕𝒉𝒆 𝒉𝒆𝒂𝒓𝒕 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝒔𝒌𝒚
 بنظرم دوربین ایفون با هیچی قابل مقایسع نیست شایدم چون من کاراییم با دوربین زیادع

من ایفون ۱۳ پرومکس دارم اما دوربینش اصلا خوب نیست شوهرم سامسونگ اولترا ۲۳ داره دوربینش خیلی بهتر از ایفونه 

S23 الترا قوی تره دوربینش از آیفون اما متاسفانه سامسونگ به مرور کیفیت دوربینش افت میکنه

دقیقا

(:✨️𝑭𝒓𝒐𝒎 𝑾𝒆, 𝒂 𝑺𝒕𝒂𝒓 𝑳𝒆𝒇𝒕 𝒊𝒏 𝒕𝒉𝒆 𝒉𝒆𝒂𝒓𝒕 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝒔𝒌𝒚
من هر دوش رو دوست دارم میترسم ۲۳ الترا بردارم بعدا مثل همین گوشیم کیفیتش افت کنه پولم هدر بره

الان مدل گوشیتون چیه؟ 

خب گوشیای تو رنج 10،15 میلیون به پایین قطعا بعد یه مدت کیفیتشون افت میکنه 

ولی 23 الترا خب یه مدل قوی از برند سامسونگه و قطعا سال های بیشتری رو میشه ازش استفاده کرد 

2706