2737
2734
عنوان

چطوری به همسری گفتین که باردار هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 82308 بازدید | 609 پست

من یه جعبه خوشگل درست کردم یه نامه از طرف نی نی برای باباجونش نوشتم +بی بی چک شب که اومد گذاشتم رو میز وقتی دید اولش شوکه شد و کلی ذوق کرد و ....بعد من رفتم تو اتاق برگشتم دیدم داره گریه میکنه

منم بغضم ترکید و تو بغلش کلی گریه کردیم 

همسرم از خوشحالی من ولی نمیدونم چرا اولش شوک بودم و ناراحت

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند**بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اون لحظه که بیبی چک رو میزارم تا خط بیفته روش شوهرم کنارم حاضر ایستاده.  روزارو میشماره تا موعد پریودم برسه. ازمن خیلی هول تره.😆😆😆صبح از خواب بیدارم میکنه پاشو بیبی بزار .  😆😆

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

من رفتم جلو مغازه گفتم بهش

شوکه شده بود اگه تو خونه بودیم حتما گریه میکرد چون دیدم که چشاش پر اشک شد و سریع گفت خب دیگه برو خونه بعدا حرف میزنیم. نمیخواست من ببینم 😍 امروز بهترین روز زندگیمه هیچوقت فراموش نمیکنممممممم 🙄 مامان شدنم مبارک 🙈

آخ آخ منم چقد منتظر شدم تا باردار شم و بیام اینجا بگم خاطرمو   . امروز بالاخرہ بعد چند ماہ انت ...

آزمایش دادی؟الان بارداری؟

آخه بی بی چک زیر ۵ دقیقه نشون داداعتبار داره بیشتر از اون اشتباهه.   یعنی بعد چند ساعت هاله میندازه اکثرا .مال منم بعد یه ساعت هاله مینداخت که باردار نبودم 

خدایا دل منم شاد کن . لطفا بگو آمین 
2738

منم میام اینجا مینویسم‌ انشالله

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

سلام .منم بعد چهار ماه اقدام فك كنم اين ماه انشالله باردارشم ديروز موعد پريم بود كه نسدم امروز صبح بي بي زدم هاله انداخت خيلي خوشحال شدم خدا كنه باردار باشم.انشالله هممون ني ني دار شيم

چقدر خوشحال شدیم 

هر چند سقط شد 

برام دعا می کنید دوباره مامان بشم واین بار بچم سالم بیاد بغلم😢😢😢😢

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!

حالا كه نگاه ميكنم ميبينم خودم از همه رمانتيك تر عمل كردم ما ٣ سال منتظر بوديمولي چون مشكل تنبلي داشتم ميدونستم نميشه دكترم رفتم خيلي با دارو نشد ولي  ٤ ماه بود پريودم منظم كه نه از ٤ ماه يه بار در اومده بود و شده بود هر ماه ولي بازم روزاش فرق داشت من توي اين ٤ ماه بيبي چك ميزدم تا ماه چهارم بود رفتم توي دستشويي ديدم مثبته از همونجا داد زدم گفتم مثبته بعدم  ٥ دقيقه بعد اومدم بيرون بش گفتم خوبي گفت اره همين😂😂😂😂😂😂