2733
2734
همه این مدت که عادت ماهیانه نمیشه، تا چند روزش عادته بقیه اش استحاضه
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
بچه ها من یکماه پیش 17 اسفند بچم در 7 هفتگی بخاطر عدم رسد باقرص میزوپروستول سقط شد،یکماه بعد یعنی 17 فروردین من پریم به صورت دوسه تا لکه خون وبعدشم تا سه روز ترشحات خونی داشتم،مثل روزای آخر پری،آیا این طبیعیه،یا باید خونریزی
الله الله کنی به الله میرسی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به شما داره عزیزم.اما در هرحال این خونریزی کم یا زیاد تقریبا مثل زایمان دوره یکماهه یا بیشتر داره. و نگران کمیتش نباش.اما خواستی غسل کنی باید غسل استحاظه کنی...
صبر اوج احترام به حکمت خداوند است ......
2731
یاباید خونریزی مثل پریود میکردم،هرکی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه،آخه جالب اینجاست که یه هفته پیش رفتم دکتر اونم دوتا آمپول پروژسترون زد اما بازم الان عادت نشدم
من نگرانم چیکارکنم دوباره برم دکتر دوتا آمپول پروژسترون دیگه بزنه یا بشینم خونه صبرکنم تادوره بعدی که ببینم پری میشم یانه،اگه میشه جواب بدین
نگران نباش...پریود میشی..گاهی فقط بصورت لکه میشه و بعط از چنط وقت حسابی تلافی در میاد.معمولا میگن قرص مصرف نکن تا خودش بیاد.اما اگه ناراحتی با دکتر نشورت کن عزیزن
2738
خواهش میکنم خانومی...اما اگه کورتاژ کردی حتما یه سونوواژینال برو که چیزی نمونده باشه.معمولا تا چهل روز عادیه...غذاهای گرم بخور واسه رحم خوبه..مثلا کاچی با کره حیوانی...تا سه ماه هم جلوگیری کن حتما حتما
یاباید خونریزی مثل پریود میکردم،هرکی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه،آخه جالب اینجاست که یه هفته پیش رف ...

عزیزم چی شد اخرش شما پریود شدین شرایطم مثل شماست بعدازسقط اینطور شدم.رفتین دکتر یاپریود خودبخود شدین.منم یکماها سقط کردم فقط لکه دارم

پایان شب سیاه سپیداست 
2706