2752
2734
عنوان

فردا مراسم خواستگاریه هیچ خوشحال نیستم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1698 بازدید | 78 پست
خیلی جنم داشت رفتارش متین و مردونه بود ظاهرش به دلم نشست 

خدااااااا جواب سوال منو بده

میگم اگه این دوتا خواستگار رو کنار هم بذاری 

این دومی چه برتری نسبت به قبلی داشته؟؟؟

مالی؟ خانوادگی ؟ فرهنگی ؟

چیییییییی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حوصله ندارم مثل معلم دینی هی بهش همه چیو گوشزد کنم

ببین خانم گل من نمیدونم زندگی شما چطوریه یه دو دوتا بکن ببین میتونی هرروز صبح کنارش از خواب بیدار بشی و اولین چهره ای ک میبینی چهره اوشون باشه؟

اگه نمیتونی ن خودتو عذاب بده ن اون اقا رو 

یه نه بگو خودتو خلاص کن 

2731
رفتارش خوبه اذیت نمیکنه بدم از ظاهرش میاد

ظاهرشم مشکلش اگه میبینی حل شدنیه مثل مدل لباس پوشیدن مدل مو و ... بهش بگو تا بدونه و تغییرش بده

اگه حل شدنی نیست و خیلیی رو اعصابته بنظرم عجله نکن ، موقعیت های بهتری میتونی داشته باشی

خدااااااا جواب سوال منو بده میگم اگه این دوتا خواستگار رو کنار هم بذاری  این دومی چه برتری ...

اونو دوسش داشتم وضع مالیش از این بهتر بود ولی من دنبال پول نیستم کلا اون بهتر بود

رفتارش خوبه اذیت نمیکنه بدم از ظاهرش میاد

حالا اگه ما از تجربه هامون بگیم تو میتونی درک کنی وبپذیری!؟

نه ،تا سرت به سنگ نخوره حست عوض نمیشه 

تا جایی که تجربه کردیم عاشق که باشی طرفت مغرور وسرد یا بی پول وخیانتکار از اب درمیاد 

خانواده ی دو بهم زن و مداخله گر،مرد هیز و خسیس،رفیق باز و دودی

تنبل وعلاف،خاله زنک وحراف

بیشتراز همه اینا بی پولی وبیکاری میتونه عشق به تنفر تبدیل کنه تا زندگی نکنی تو این شرایط باور نمیکنی 

به این چیزا دقت کن و ملاکت چیزای مهم باشه نه فقط ظاهر 

خودتو که پیدا کنی خیلیارو گم میکنی و این شروع یه مسیر طولانیه که تهش قشنگه ...🍂سورنای عزیزم پسر گلم که نتونستم هیچ وقت روی ماهتو ببینم ،امیدوارم تو بهشت منو فراموش نکنی 😘😘😘
مامانم میگه سنت بالاست 

عزیزم من سنت رو نمیدونم چقدره

اما اصلا میگیم اوکی شما سنت بالاست

ایا بنظرت بالا بودن سن دلیل موجهی هست که یه عمر پشیمون باشی و حسرت بخوری؟ 

مادرا معمولا از خداشونه دخترشون زودتر سر و سامون بگیره و برن سر خونه زندگی خودشون برای همینم داره بهت اصرار میکنه اگه میبینی این اقا واقعا به دلت نیست قبولش نکن 

حالا اگه ما از تجربه هامون بگیم تو میتونی درک کنی وبپذیری!؟ نه ،تا سرت به سنگ نخوره حست عوض نمیشه&n ...

یکماهه باهاش بیرون میرم ولی دوست ندارم قیافشو نگاه کنم

یا گفت بیا بریم رستوران ولی دوست نداشتم کسی منو باهاش ببینه نرفتم ذوقی بهش ندارم

لعنت به خوانواده ت

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤