2733
2734
عنوان

بالاخره لحظه خداحافظی فرا رسید یلدیز !!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3140 بازدید | 82 پست
من از همون اول میدونستم این خانم همون احمدیه
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببینین خالی بند یه نشونه هایی داره که راحت قابل تشخیصه. نمیدونم چرا خانم ها انقدر راحت گول میخورن
این خانم از همون روزهای اول عضویتش تو حرفهاش تناقض داشت. روزی که اگه اشتباه نکنم مامان بهار تاپیک زد و تذکر داد همه ریختن سرش طفلک رو مسخره کردن.. چه کامنت های عریض و طویلی هم در طرفداری خانم میگذاشتن

اون خانم هم با سرچ چند تا مطلب آبکی پزشک گیاهی شدن!! هی هم تکرار میکردن شفای ابن سینا گفته فلان و بهمان!
حتی وقتی بهش تذکر دادم که کتاب پزشکی ابن سینا قانونه نه شفا. ایشون گفتن تا حالا گرفتی دستت که اظهارنظر میکنی!!

بچه ها هم پیغام خصوصی زدن که ایشون خانم خوبین و باردارن و به اصلاح بهشون گیر نده. خب این هم عاقبت گیر ندادن. ببینین آخرش دودش تو چشم کی رفت. خوب شد؟

طفلک مامان بهار که به فحش بستنش چون گفت این خانم مورد داره و شارلاتانه!
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
2731
من مامان بهار رو بعد اون قضیه دیگه تو نی نی سایت ندیدم. یا همونطور که گفت نمیاد یا اسم کاربریشو تغییر داده. اون خانم هایی که بهش توهین کردن تحویل بگیرن
یادمه مامان بهار هم میگفت که این یلدیز چند تا کاربری داره همه فحشش میدادن
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
اگه به این تاپیک بیاین و نوشته هاتون رو بذارین ممنون می شم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=672891&PageNumber=1
بارانه جان خوشحال می شیم شما هم لینکتون را اونجا بنویسین و مامان بهار را اونجا دعوت کنین
2740

نازی
ملسی گلم
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
والا شما میرید پیش فلان متخصص با هزار بد بختی وقت می گیرید میاین داروخانه واسه تهیه دارو
بیمار خانم این دارو ها خوبه
داروخانه حتما
بیمار یعنی اثر داره
داروخانه توکل به خدا
سرویس می شیم برای یه قارچ ساده اونوقت از طریق یه سایت بدون کمترین اعتبار . .. ....
این مملکت هیچ وقت به جایی نمی رسه
سارا جان انشاءالله مشکلتون حل شه

رزانا جان من از همون روز تصمیم گرفتم دخالت نکنم. مامان بهار هم اگه بود کامنت میذاشت خانم ها نابودش کردند
من که چیزی نگفتم اما دوستهای خودمم بهم پیغام خصوصی فرستادن ارشادم کردن

ماشاءالله این یلدیز خانوم هر چی داره زبون. ترجیح میدم با اینجور آدم ها همکلام نشم و در واقع میترسم!
اون روز متهم شدیم به انکار اعجاز قرآن و پزشکی سنتی جالبه الان همون خانم ها تو اون تاپیک معتقدن یلدیز به قرآن توهین کرده!
بقولی دوستی.. موندم چی بگم!!
2706