2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳۵ سال.شما چی؟ برا درمان کاری کردین؟

من دیسک خفیف داشتم خیلی وقت پیش. رفته رفته بهتر شد طوریکه اصلا درد نداشتم تا امسال عید که خودمو اذیت کردم. من 26 سالمه. نه تازه میخوام بچه دار هم بشم. 

دیسک فقط باید رعایتش کرد. شما بچه دارید؟ قبل دیسک یا بعد دیسک باردار شدی؟ توکلت به خدا عزیزم خوب میشی

2731
من دیسک خفیف داشتم خیلی وقت پیش. رفته رفته بهتر شد طوریکه اصلا درد نداشتم تا امسال عید که خودمو اذیت ...

من بچه دارم.عید امسال کمر درد و پادرد گرفتم رفتم ام آر آی گفتن دیسک خفیف۲۰ جلسه فیزیوتراپی و استخرم رفتم فایده نداشت.حالا میخواستم پی آر پی کنم.

من بچه دارم.عید امسال کمر درد و پادرد گرفتم رفتم ام آر آی گفتن دیسک خفیف۲۰ جلسه فیزیوتراپی و استخرم ...

دیسک خفیف خوب میشه من 1 ماه کامل خوابیدم استراحت مطلق. فیزیوتراپی برا من معجزه کرد. سردی رو کلا بزار کنار. خوب میشی عزیزم نگران نباش 

منو ببین چقدر از شما کوچیک ترم و هنوز بچه ندارم و دیسک دارم. خداروشکر کن و برا منم دعا کن 

دیسک خفیف خوب میشه من 1 ماه کامل خوابیدم استراحت مطلق. فیزیوتراپی برا من معجزه کرد. سردی رو کلا بزار ...

ممنون عزیزم.والا من دوماهه استراحتم ولی فایده نداره.ان شاالله شما هم خوب بشید و صاحب یه بچه سالم بشید