2737
2734
عنوان

همگی بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 182 پست
راحله جون اخه بعضیا واقعا میگیرن ترسه به هر حال شما هم نسبت به بچت پیدا میکنی در اینده
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
من چندبار به مادر نامزدم زنگ میزدم حالشو میپرسیدم بعد اون زنگ نمیزد هیچی دیگه منم زنگ نمیزدم از بس که همه میگفتن وای چقد کارش زشت بوده.بیچاره روزه تولدم برام دستبند خرید و زنگ زد بهم تبریک گفت بخدا انقد شرمنده شده بودم.بیچاره سواد نداشت و نمیتونست شماره منو بگیره و من با راهنمایی چندنفر کلی شرمندش شدم
من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره واسه همین میگم مث من باید گیرت بیاد:| دختره چش سفید:|
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
2731
مادرشوهر های متفاوتی داریم اون عروسی که گیر بداش افتاده فک میکنه همه بدن اون که گیر خوبش افتاده فک میکنه همه خوبن
اگر جرات حرف زدن ندارید دست کم برای انهایی که حرف ناحق میزنند دست نزن!!!!!!
سحری جون قدرشونو بدون الهام همه راضین از خانواده شوهر:|
2740
والا سحر جان الان هنوزطرف خواستگاری نیومده تو مخت میخونن رفتی خونشون کار نکن زنگ نزن دقیقا انگار کشتی گیرو دارن گرم میکنن بره وسط تشک برای مبارزه
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
عشق میم ولی همه با ذهنیت بد رفتار میکنن با خانواده شوهر ما همیشه مظلوم واقع شدیم خخخ راحله جونی اخه همیشه دخترا میرن پیش مامانشون قبلا دختر میرفت تو خونه شوهر الان پسرا میرن سمت دختر
راحله منم دقیقا دنبال همونام نمیدونم کوشن :)))
فقط تنها کاری باید کرد اینه که حتی اگه کاری رو انجام میدن که باب میلتون نیس اینه که فکرکنید بدون قصد این کارو کرده.چون همه دید بد نسبت به مادرشوهر دارن هرکاری کنه فکرمیکنیم از رو حسادت و لجبازیشه.درصورتی که اگه مادر خودمون همون رفتارو داشته باشه هرگز هیچ دید بدی نسبت به کاراش نداریم
من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
بله الان شوهر میاد خونه دختر خدا بیامرزه زمانی رو کدختر میرفت خونه شوهر
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
دقیقا سحری اصن این مادر عروسا بیشتر حرکت میزنن به چشم نمیاد فقط چون اسمشون مادرشوهر نیس
والا سحر جان الان هنوزطرف خواستگاری نیومده تو مخت میخونن رفتی خونشون کار نکن زنگ نزن دقیقا انگار کشتی گیرو دارن گرم میکنن بره وسط تشک برای مبارزه
2706