2737
2739
عنوان

همگی بیاین

786 بازدید | 182 پست
همش تو این سایت تاپیک میخونم که از خانواده شوهر بد میگن بعضیا وااقعا معلوم نیس چرا اینقدر گارد میگیرین برا خانواده شوهر والا ما هم ادمیم پسر بزرگ نکردیم که بیان ور دارن ببرن برامون قیافه هم بگیرن! خب چی میشه با خانواده شوهرتون مث خانواده خودتون باشید یکم از پسرا یاد بگیرین که با خانواده شما چقدر خوبن
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وانی جونم سلااام عزیزم افرین بهت که واقع بینی انشالله همیشه باهم خوب میمونین
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
عشق میم وقتی طرف دیدش بده مادرشوهر بگه بیا بریم برات لباس بخرمم هم عروس یه چیزی میچسبونه به مادرشوهر
منم چندماه دیگه قراره ازدواج کنم مادر نامزدم باهام خوبه و همش برام کادو میگیره اما هنوز میترسم و احساس میکنم که شاید اینا فیلم باشه.واقعا بدبین شدم
من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
2740
عشق میم مادر خودم با زنداداشم واقعا مثل دخترش برخورد میکرد اما زن داداشمم سر همین دیدگاه که باید اول خونواده شوهرو بشونی سرجاش با مامانم زیاد خوب نبود که خدا رو شکر بعده مدتی بهتر شده
من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
گلی واقعا ما محبت مادرشوهر رو هم دشمنی میبینیم ازدواج و مثه میدون جنگ شروع میکنن با حرفایی مثه رو نده محبت نکن کار نکن والا
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
راحله جان جوابشو دادم اقا مثلا یه مادری ذاتش خوبه هم دختر داره هم پسر اما ذهنیت عروسش با ذهنیت دامادش فرق داره کلا:|
2706