2733
2739
عنوان

تشکر از کاربر مموشک

397 بازدید | 8 پست
دوستان من امروز یه خریدی از کاربر مموشک داشتم لازم دونستم اینجا ازشون تشکر کنم تا جبران اعتمادشونو کنم من مبلع خریدم 80 هزار تومان بود و ایشون ابتدا جنس رو به من دادند و بعد من پولو به حسابشون واریز کردم چون وقتی رفتم که ازشون بگیرم متوجه شدم که دخترم کیف پولمو از تو کیفم برداشته انداخته تو خونه ومن متوجه نشدم واقعا این حس اعتمادی که این دوست عزیز به من داشتن ندیده و نشناخته خیلی قشنگ بود کاش همه ادم ها این طوری بودند
عشقم مادرم دنیای من الینا دخترم و خدا خدا خدا تنها امیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی قربونت برم عزیزم،دختر شما و دوستی مثل شما ارزشش خیییلییییی بیشتر از یه لباس و 80 هزار تومان پوله گلم ممنونم بابت تاپیکی که زدی شرمندم کردی بخدا ایشالا دختر گلتون به شادی استفاده کنه ازش و همیشه لبش خندون باشه
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
2731
آفرین ال ال خانوم که خوبی و نیکی را گسترش میدی خودتم لایق محبت و اعتماد مموشک بودی دست مموشک هم درد نکنه افرین بچه ها
ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
مرسی دوست خوبم،خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
2740
مرسی دوست خوبم،خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه