2752
2734

بسوزه درد بی مادری ،بی مادری یعنی یتیمی واقعی یعنی توهین و بیحرمتی هر کس و ناکسی را تحمل کردن یعنی بی پشتوانه بودن حامی نداشتن ووووووووووووو..‌‌.مثل قوم مغول از دم بیمارستان همراهم بودن و من ساده بی سیاست فکر میکردم خوبه هستن و من بی تجربه و زائو تنها نیستم. نمیدونستم چه نقشه ها که تو سر ندارن برام💔💔تا یه هفته اول خونم موندن با شوهرم میشدیم ده نفر ..اونقدرپرسر و صدا بودن که من و نوزاد طفل معصومم اصلا خواب نداشتیم، دردو سوزش بخیه ها و سبنه ترک خورده و دردناک و بیخوابی و گریه های نوزادم،یک طرف ماجرا بود که هر زائویی داره ولی من دزدهای بسیار بزرگتری کنارش تجربه کروم که الان بعد ده سال هنوز با یادراوریش دلم آتیش میگیره .من تو هال جا انداخته بودم برام ،اتاق خواب زیادی گرم بود،شوهرای خواهر شوهرام میومدن  و اصلا هیچکدوم لحظه ای مراعاتم نمیکردن میشستن روبروم  دو ساعت دوساعت فوتبال میدیدن میخوردن و میخوابیدن و هرهر خنده ،همشون از مادر شوهرم تا بقیه .منم نشسته بودم با وضع داااااغون و درد بدنی بعد زایمان و بچه بغل چرا که خواهرای شوهرم اعتراض میکردم که منِ تازه فارق شده چرا جلو شوهراشون میخوابم!!!!💔💔حتی اخم نباید بکنم از سوزش بخیه و درد بدنی..یخچال تو یک هفته خالی شد گونی برنج ایرانی تموم شیرینی و میوه تموم و ...علاوه بر این چهار جعبه شیرینی و چقدر میوه و ...بردن خونه هاشون تا چند وقت داشته باشن،از،بیرون نخرن..که کاش ضرر مالی بود،ضرر جسمی،و بدتر روحی که خدا میدونه چی کشیدم فقط😭😭💔همسایه هام بعدها میگفتن انگار پنجاه نفر خونت بودن انقدر که سرو صدا و بلوا داشتن اینا .به چشم من و بچه ام نیم ساعت خواب حروم بود.چه حرفا و چه نیش،و کنایه ها که نشنیدم خواهرشوهر وشوهرش تخت من و همسرم میخوابیدن!!!وااااااااای که اگه بخوام از تک تک حرفا و کارهاشون بگم یه کتاب میشه. همشون واگذار خدا و اماماکردم ،حالا نوبت زایمان خواهرکوچیک شوهرمه ..حتما تو ارامش کاااااااامل روزهای،بعد زایمانش میگذرونه..دلم اروم نیست و فقط میخوام همین دنیا مکافات عمل بشن ده ساله از خدا میدان تک تک لحظه هایی که کشیدم همین دنیا تجربه کنم همون قدر که روحم را آزردن و خش،دادن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وایییی واقعا مغول بودنننن

چه شوهرای بیشعوری داشتن شوهر خودت ببخشید ولی خیلی بیشعور بوده احتمالا که گذاشته بیان اینطوری ازارت بدن 

مگه میییشه

خدا صبر بده بهت 

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
2731

همش از بی فکری همسرت بوده .... بی فکرت ازاونا خانواده همسرت بودن که طوری رفتارکردن که نمیدونن واقعا شرایط جسمی وروحی زنی که تازه زایمان کرده چیه.

زندگی درگذر است زیبایی ها را دریابیم.

💔💔💔واقعا متاسف شدم.

و همسرت این وسط حتی با حضور دامادها هم مشکلی نداشت؟🤦🏻‍♀️😮‍💨

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
خواهر نداشتی خودت عزیزه دلم؟! همسرت چرا چیزی نمی‌گفت اگه دوباره بچه دار شدی هیچ کس نزار بیاد خونت در ...

خواهرم شانس من دیسک کمرش عود کرده بود، ادمها هستن و تجربه دیگه، هنوزم یاداوریش اشکم میریزه. شوهرم فقط به خودم میگفت کاش تعارف نزده بودم بیان،درهمین حد 

همش از بی فکری همسرت بوده .... بی فکرت ازاونا خانواده همسرت بودن که طوری رفتارکردن که نمیدونن واقعا ...

اخ که دردم میاد آخ از بی مادری بی تجربگی بی سیاستی💔💔😭😭

مادر نداشتی ،زبونم نداشتی؟

اخمم نمیتونستی بکنی؟کی برات تعیین تکلیف کرده؟به تخمدان چپت که خواهرشوهرت ناراحت میشد اخم که هیچی من بودم چنان داد و بیدادی راه مینداختم با وضعیت جسمانیم که دیگه به فکرشون نزنه 

یاهم اگه حوصلم میکشید چنان آزارشون میدادم و ازشون حمالی میکشیدم که تو عمر ندیده باشن ،دستشویی بچمم میدادم اونا بشورن ،شوهراشونم به شوهرم میگفتم تو غیرت نداری؟!

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم

عزیزم با خدا معامله کن و ببخش دقیقا منم شرایط شما رو داشتم من مادر داشتم و توی خونه ی مادرم میومدن و شبی دوتاشون میخوابیدن مامانم میپخت میزاشت جلو اونا حالمو درک نمیکردن که دلم میخواد تنها باشم سینه هام نوک نداشت و چقدر حرف بهم زدن اما خودشون مادرشوهر یا خواهرشوهراشون نیم ساعته میومدن سر میزدن و میرفتن دقیقا میفهممت چی میگی آخرش هم منت سرم گذاشتن که ما نگهداری ازت کردیم تو خونه ی بابات مامانت دست و پا نداشت ببین من بخشیدم و روح و روانم آرامش پیدا کرد ببخش عزیزم 

اخ که دردم میاد آخ از بی مادری بی تجربگی بی سیاستی💔💔😭😭

منم مادرم مریض بود گفتم که نیاد ولی همسرم مرخصی گرفت یه هفته پیشم موند نزاشتم هیچکسی بیاد چون اینجوری راحت تربودم.

زندگی درگذر است زیبایی ها را دریابیم.