2733
2739
بعضی از بچه ها کلا به درد حساس ترن من پسرم همینجوریه کلا به همه چیز حساسه حالا ختنه هم نکردیم اونو ن ...

پسر من رو دکتزگفت یک ماهش ک شدختنش کن گف مدل سوزنی هس بایدزودترختنه بشه حالادیگه نمیدونم مگه چن تا مدل داریم و سوزنی چی هس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانوما توروخدا راهنماییم کنید.

من بعداز ۱۰سال بعداز سه بار انتقال منفی باردارم و الان ۳۷هفته و۲روزم.

الان دکتر گفته پنجشنبه برم بیمارستان برا سزارین.یعنی دقیق میشم۳۸هفته دقیق

توروخدا بنظر شما ریه تشکیل شده؟امپول بتا نزدم

2731
سلام خانوما توروخدا راهنماییم کنید. من بعداز ۱۰سال بعداز سه بار انتقال منفی باردارم و الان ۳۷هفته و ...

سلام 

من ۳۸ کامل دردم گرفت و سزارین شدم الانم بچم نزدیک دوماهه بغلمه سالم سالم خداروشکر 

تاریخم هفت روز بعدش بود ک من زودتر دردم گرفت

نترس ریه کامل کامله

و خدا کافیست❣️
سلام  من ۳۸ کامل دردم گرفت و سزارین شدم الانم بچم نزدیک دوماهه بغلمه سالم سالم خداروشکر  ...

انشالله خدا ۱۲۰سال بچتو سالم و صالح برات نگهداره.آخه من پنجشنبه ۳۸ میشم حتی ۳۸ و یک روز نیستم‌.شما هم اینجوری بودی؟

2740
آتناجان من حدوده ی هفته پیش از پسرم از پاشنه پا ازمایش زردی گرفتن زردیش یازده بود دکترگف تا ی دوماه ...

مال دختر من ۷ بود وقتی ۱۵ روزه بود

حالا دوشنبه باید ببرمش ببینم چند شده

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
پسر من رو دکتزگفت یک ماهش ک شدختنش کن گف مدل سوزنی هس بایدزودترختنه بشه حالادیگه نمیدونم مگه چن تا م ...

دکتر پسر من گفت هر موقع دوست داشتی ختنش کن من گذاشتم یکم جون بگیره بعد 

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
سلام خانوما توروخدا راهنماییم کنید. من بعداز ۱۰سال بعداز سه بار انتقال منفی باردارم و الان ۳۷هفته و ...

من ۳۸ هفته زایمان کردم نگران نباش کامله بچه

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚
مامان منم وسواس دارن . اصلا انگار نه انگار مامان دارم

چقدر میفهممت 😔😔

خدا بهمون قدرت بیشتر بده که با سختی های راه کنار بیایم 

دخترم چند شبه تا ۴ صبح بیداره ، دیگه بریدم از خستگی 

ولی چاره ای ندارم جز صبر

فدات شم خداروشکرخوبین مامانو نینی نازت. والامن ک آنتی بیوتیک بعدعکس رنگی پدرمعدمودراورده. منتظرم پری ...

وای وای 

منم بعد عکس رنگی ، داروها پدر معده ام رو درآورد 

ولی به محض تموم شدن دارو ، معده ام خوب شد

2706